اخبار سیاسی

قدردانی ظریف از عمان در ملاقات با وزیرخارجه این کشور، عکس

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که در چارچوب سفر به کشورهای منطقه به عمان سفر نموده است بعد از ظهر امروز با بدر بن حمود البوسعیدی وزیر خارجه سلطنت عمان ملاقات و در مورد روابط دوجانبه و تحولات منطقه به گفتگو و گفتگو پرداخت.

16 اردیبهشت 1400

کالاهای وارد شده با ارز 4200 تومانی آنسوی مرزها 6 برابر قیمت دارد

تهران (پانا)- رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه کالاهای وارد شده با ارز 4200 تومانی آنسوی مرزها 6 برابر قیمت دارد، می گوید همه چیز باید آزاد باشد و کار باید بخش خصوصی کاردان و فعال سپرده شود.

12 اردیبهشت 1400

مقام روس: نشست کمیسیون مشترک برجام موفقیت آمیز بود

خبرنگاران : نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین در توییتی نشست سه شنبه کمیسیون مشترک برجام را موفقیت آمیز خواند.

11 اردیبهشت 1400

پیشنهاد 450 هزار تومانی حق مسکن به دولت رفت

وزیر کار درخواست افزایش یاری هزینه مسکن کارگران از مبلغ ماهانه 300 هزار تومان به 450 هزار تومان در سال 1400 را به هیات دولت ارائه کرد.

10 اردیبهشت 1400

شفافیتی از جنس شورای شهر خبرنگاران

متاسفانه در سالیان اخیر عدم پاسخگویی مسئولین در نهاد های مختلف حکومت، تبدیل به مهم ترین عاملی شده است؛ که موجب افزایش فساد اداری، سیاسی و اقتصادی در آن نهاد ها شده است.

26 فروردین 1400

برگزیدگان هفدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی معرفی شدند

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خراسان رضوی، هفدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی پیش از ظهر امروز سه شنبه در محل هتل فرهنگ و هنر مشهد با شناخت برگزیدگان به کار خود سرانجام داد.

24 فروردین 1400

سناریوهای مختلف برای سفرهای نوروزی مردم ، می توان سفر رفت؟

با توجه به اینکه شهرهای قرمز و نارنجی به دلیل شرایط کرونا ممکن است تغییر نمایند، سناریوهای مختلف برای سفرهای نوروزی مردم مطرح می گردد. اما آیا سال جاری می توان به سفر نوروزی رفت؟

21 فروردین 1400

بن بست در تشکیل کابینه لبنان، کوشش حریریبرای دور زدن قانون اساسی

خبرنگاران، گروه بین الملل رامین حسین آبادیان: شب گذشته بود که ملاقات نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه در لبنان با رئیس جمهور این کشور درباره پرونده تشکیل کابینه جدید بدون نتیجه به خاتمه رسید. پس از خاتمه این ملاقات، سعد الحریری مدعی شد: رئیس جمهور عون...

21 فروردین 1400

مهلت 10 روزه هیئت اجرایی تهران برای بررسی پرونده داوطلبان شورا خبرنگاران

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران: هیئت اجرایی تهران 10 روز فرصت دارد که پرونده ثبت نام کنندگان را بررسی کند.

20 فروردین 1400

درخواست لاوروف از هند و چین برای حل تنش های مرزی خبرنگاران

وزیر امور خارجه روسیه از چین و هند خواست تا یک راه حل سیاسی مورد توافق دوجانبه برای حل و فصل بحران به وجود آمده در منطقه مرزی پیدا نمایند.

18 فروردین 1400

ترور مقام اطلاعاتی یمن در عدن

شماری از افراد ناشناس یک مقام اطلاعاتی در عدن را ترور کردند.

17 فروردین 1400

خبرنگاران حاجی میرزایی: در آموزش با انباشت اطلاعات روبرو بودیم

تبریز- خبرنگاران - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نگرش ما به مقوله تعلیم و تربیت باید تغییر کند، گفت: ما در آموزش با انباشت اطلاعات روبرو بودیم که در حال تغییر آن هستیم .

16 فروردین 1400

آمریکا معافیت های تحریمی را به بازگشت ایران به تعهدات برجامی منوط کرد

وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به پرسشی درباره درباره تصمیم آمریکا برای برداشتن تحریم های ایران گفت اگر ایران به تعهداتش ذیل برجام بازگردد، بعضی معافیت ها در نظر گرفته خواهد شد اما فاصله زیادی تا آن وجود دارد.

14 فروردین 1400

کابل: امیدی به توافق دوحه نیست، طالبان: در جهت درست پیش می رویم

به گزارش خبرنگاران، رسانه های افغان در سالگرد یک سالگی توافق آمریکا-طالبان، به بازتاب اظهارات مقامات کابل درباره این توافق پرداختند.

13 فروردین 1400

اینتل Core i5-11600K نتوانست Ryzen 5 5600X را در گیک بنچ شکست دهد

اینتل احتمالا ماه آینده از پردازنده های نسل یازدهم خود تحت عنوان راکت لیک اس (Rocket Lake-S) رونمایی می کند. به همین دلیل نتیجه بنچمارک گیک بنچ یکی از آن ها یعنی پردازنده اینتل Core i5-11600K لو رفت که نشان می دهد این محصول از همتای خود از AMD یعنی Ryzen 5 5600X عملکرد ضعیف...

8 فروردین 1400

جهانپور: خط فراوری واکسن روسی در ایران راه اندازی می گردد

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: علاوه بر واردات حدود دو میلیون واکسن اسپوتنیک وی که به تدریج صورت می گیرد، خط فراوری این واکسن نیز بزودی در بخش خصوصی در کشور ایجاد می گردد و امیدواریم تا قبل از آغاز سال 1400 انجام گردد.

4 فروردین 1400

ترامپ از دفن شدن در قبرستان های مهم محروم شده است

پس از آنکه ترامپ به علت استیضاح خود، از دفن شدن پس از مرگ در گورستان های مهم آمریکا محروم شد، نماینده ای میخواهد مجوز خاکسپاری او در کنگره را بگیرد.

4 فروردین 1400

وزیر دفاع ترکیه: موضع خود را در دریای اژه تغییر نخوهیم داد خبرنگاران

وزیر دفاع ترکیه گفت که این کشور مواضع اخیر خود در دریای اژه را تغییر نخواهد داد و ناتو بهتر است در بعضی مواضع خود تجدید نظر کند.

3 فروردین 1400

شرط سفر به جزایر جنوبی ارائه نتیجه منفی تست کرونا است

ایسنا/ براساس سخنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، شرط سفر به جزایر جنوبی ارائه نتیجه منفی تست کرونا است.

2 فروردین 1400

بسیاری از مراحل الکترونیکی کردن انتخابات برای سال آینده صورت گرفته است ، امنیت انتخابات جزء اولویت شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان باید مطمئن باشد که رایی که مردم به صندوق ها می ریزند به همان صورت هم خوانده گردد، زیرا آن وظایفی که در جهت صیانت ازحق الناس وجود دارد برای شورای نگهبان مهم است.

1 فروردین 1400
تعداد: (343)