مقالات گردشگری

تور ارزان دبی: قاسم پور: نگران بازی با امارات نیستم، موافق اسکوچیچ نیستم اما زحماتش را منکر نمی شوم

یک کارشناس فوتبال، امارات را جزو تیم های درجه دو یا سه آسیا ارزیابی کرد و گفت: برای ملاقات تیم ملی ایران مقابل این تیم دل نگرانی ندارم.

24 مهر 1400

فارس نگین گردشگری ایران زمین

استان پهناور فارس مهد تمدن و فرهنگ ایران زمین و منشأ بروز و ظهور تمدن کهنی است که در جهان آن روز پایه های علم و فرهنگ ادب و هنر جهان را در دامان خود پروراند.

14 مهر 1400

بانوان سالمند از فرصت ها برای ساختن یک زندگی خوب استفاده نمایند

یک استاد دانشگاه و روانشناس بالینی گفت: ثبات گرایی افراطی بانوان میانسال به صورت جدی انگیزه و اراده آنان را برای ایجاد تغییر و تحول مثبت در زندگی شان سرکوب می نماید.

23 شهریور 1400

نوروزی: مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال به علت رعایت مسائل بهداشتی لغو شد

مدیر پزشکی تیم های ملی علت لغو مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال را رعایت پروتکل های بهداشتی اسم کرد.

20 شهریور 1400

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز سه شنبه 9 شهریور 1400

ریزش روز گذشته شاخص کل همچنان ادامه دارد و امروز هم فروشنده ها از همین ساعات ابتدایی بازار در صف های به هم پیوسته حاضر شدند تا سهام خود را به هر قیمتی که می توانند بفروشند. اتفاقی که باعث شد به راحتی هرچه تمام مرز مهم 1.5 میلیون واحدی از دست برود و شاخص کل...

11 شهریور 1400

تعدادی از کارکنان کادر درمان هم در میان مخالفان بودند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سی تی وی نیوز، هزاران معترض در روز جمعه در پارک Maisonneuve جمع شدند تا علیه محدودیت های کرونایی بیشمار از جمله الزام واکسیناسیون اعتراض کنند. برخی از معترضان هم از کارکنان بخش سلامت و بهداشت بودند.

9 شهریور 1400

فامیلی های پرتکرار در سینمای ایران

نمناک/ یکی از مهمترین مشخصات هر فردی که به جهان آمده و دارای مدارک شناسایی می گردد نام فامیلی او می باشد. بعضی از نام خانوادگی ها بسیار تکراری بوده و افرادی که هیچ نسبت فامیلی ندارند دارای نام فامیلی مشترک می باشند.

24 مرداد 1400

آخرین شرایط بازسازی شمس العماره و ساعت تاریخی آن، همه گردشگران اجازه ورود به طبقات شمس العماره را نخواهند داشت

مسعود نصرتی درباره شرایط بازسازی شمس العماره گفت: ارسی های طبقات کاخ شمس العماره بازسازی شده و به زودی بازسازی این بنا انتها خواهد یافت.

24 مرداد 1400

ناپلئون موزه لوور را با آثار دزدیده شده پر کرد

ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های بدست رسیده، ناپلئون موزه لوور را با آثار دزدیده شده پر کرد.

20 مرداد 1400

کانادایی ها مجسمه های ملکه الیزابت و ویکتوریا را سرنگون کردند

شهروندان کانادا در اعتراض به کشف چندین گور دسته جمعی از بچه ها بومی در این کشور، مجسمه های ملکه الیزابت و ویکتوریا را سرنگون کردند.

19 مرداد 1400

دلایل ریجکتی ویزای انگلیس

رد شدن ویزای انگلیس از طرف سفارت خبری بد و ناگوار است اما قطعاً با شنیدن این خبر به آخر جهان نمیرسیم! از آنجایی که هر مشکل راه حلی دارد، با ارائه روش های درست می توانید مجدداً درخواست ویزا داده و حتی مهر ویزا را هم دریافت کنید! دلایل ریجکتی ویزای انگلیس...

17 مرداد 1400

محدودیت های رزرو هتل خارجی در 3 مقصد پرطرفدار تابستانی

همواره یکی از مهمترین مواردی که قبل از سفر به مقاصد بین المللی باید به آن توجه کرد، رزرو هتل خارجی بوده و هست. این که کدام هتل را برای اقامت در مقصد موردنظر خود انتخاب کنید، تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی سفر شما خواهد داشت.

13 مرداد 1400

ترین های دنیای پرندگان ، گزارش تصویری

در این گزارش شما را با 5 نمونه از ترین های دنیای پرندگان آشنا می کنیم.

11 مرداد 1400

قطاب، غذایی لذیذ از آذربایجان

جمهوری آذربایجان از نظر تنوع غذاهای سنتی یکی از غنی ترین کشورهای جهان است. در برنامه امروز مزه همراه با کلاودیو روزمینو، همکار ایتالیایی خبرنگاران روش های مختلف پخت غذایی به نام قطاب را کشف می کنیم.

9 مرداد 1400

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز دوشنبه 31 خرداد 1400

بورس آغاز نسبتا متعادلی دارد، اما امروز در جهت نزولی حرکت می نماید و در ساعات ابتدایی بازار شاهد کاهش نسبی شاخص کل هستیم. طوری که بعد گذشت 30 دقیقه شاخص کل حدود دو هزار و 700 واحد کاهش پیدا نموده. البته به نظر می رسد فرایند بازار در حال تغییر است، اما نمی...

4 مرداد 1400

پاکستان اتهام حمله به پایگاه هوایی هند را تکذیب کرد

خبرگزاری خبرنگاران- پاکستان ادعای هند مبنی بر نقش اسلام آباد در حمله پهپادی علیه پایگاه هوایی هند در منطقه جامو و کشمیر را رد کرد.

2 مرداد 1400

فعالیت هزار باغ و واحد پذیرایی غیرمجاز در اطراف تهران

رییس هیأت مدیره جامعه واحدهای پذیرایی بین راهی و مجتمع های گردشگری استان تهران تخمین می زند بیش از یک هزار باغ و واحد پذیرایی غیرمجاز در اطراف تهران فعال اند.

2 مرداد 1400

اتصال منطقه گردشگری تنگ تامرادی بویراحمد به اینترنت پرسرعت

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از اتصال منطقه گردشگری تنگ تامرادی بویراحمد به اینترنت پرسرعت اطلاع داد.

1 مرداد 1400

ترجمه رسمی دانشنامه

ترجمه رسمی ترجمه ای است که به وسیله مترجم مورد تایید قوه قضائیه ترجمه می گردد. ترجمه رسمی ممهور به مهر مراجع قانونی مربوطه (از جمله دانشگاه، دادگستری، وزارت امور خارجه، دارالترجمه رسمی) می رسد و تبدیل به یک سند رسمی می گردد و در نتیجه، ماهیت حقوقی پیدا...

31 تیر 1400

سفر مشاور امنیت ملی افغانستان به مسکو

خبرگزاری خبرنگاران-مشاور امنیت ملی افغانستان در یک سفر رسمی صبح امروز کابل را به مقصد مسکو ترک کرد.

25 تیر 1400
تعداد: (365)