مقالات گردشگری

ITC مهدی ترابی صادر شد، پرسپولیس با بازیکن جدید در آبادان

به گزارش خبرنگاران و با اعلام باشگاه پرسپولیس، مجوز بازی یا ITC مهدی ترابی با همکاری فدراسیون فوتبال ایران و قطر صادر شد.

25 فروردین 1400

برگزیدگان هفدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی معرفی شدند

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خراسان رضوی، هفدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی پیش از ظهر امروز سه شنبه در محل هتل فرهنگ و هنر مشهد با شناخت برگزیدگان به کار خود سرانجام داد.

24 فروردین 1400

شروع پروژه روسیه درباره ویروس های ماقبل تاریخ

یک آزمایشگاه دولتی در روسیه بیان کرد که با تجزیه و تحلیل بقایای حیوانات بازیابی شده از یخ زدایی ذوب شده ، در حال تحقیق در خصوص ویروس های پیش از تاریخ است.

23 فروردین 1400

سناریوهای مختلف برای سفرهای نوروزی مردم ، می توان سفر رفت؟

با توجه به اینکه شهرهای قرمز و نارنجی به دلیل شرایط کرونا ممکن است تغییر نمایند، سناریوهای مختلف برای سفرهای نوروزی مردم مطرح می گردد. اما آیا سال جاری می توان به سفر نوروزی رفت؟

21 فروردین 1400

کارگاه دیدار با شهر، منجر به شناخت بیشتر شهر برای شهروندان می گردد

مدرس عکاسی دانشگده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گفت: پازل گمشده تهران، تاخیر در احیای شهر و منع ساخت و سازهایی است که خیابانها را خصوصی نموده است.

19 فروردین 1400

درخواست لاوروف از هند و چین برای حل تنش های مرزی خبرنگاران

وزیر امور خارجه روسیه از چین و هند خواست تا یک راه حل سیاسی مورد توافق دوجانبه برای حل و فصل بحران به وجود آمده در منطقه مرزی پیدا نمایند.

18 فروردین 1400

(تصاویر) هجوم خفاش ها به استرالیا!

بیش از 80 هزار خفاش به طرز باورنکردنی به امتداد یک روخانه در شمال نیو ساوت ولز استرالیا هجوم آوردند.

14 فروردین 1400

برای روز پدر چی هدیه بخریم؟ خبرنگاران

زمان کمی تا روز ولادت حضرت علی (ع) باقی مانده است. در تقویم ایرانیان، این روز با نام روز پدر شناخته می گردد. بسیاری از بانوان و فرزندان به تکاپو افتاده اند تا هدیه ای مناسب برای همسران و پدران خود تهیه نمایند.

7 فروردین 1400

جهانپور: خط فراوری واکسن روسی در ایران راه اندازی می گردد

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: علاوه بر واردات حدود دو میلیون واکسن اسپوتنیک وی که به تدریج صورت می گیرد، خط فراوری این واکسن نیز بزودی در بخش خصوصی در کشور ایجاد می گردد و امیدواریم تا قبل از آغاز سال 1400 انجام گردد.

4 فروردین 1400

شرط سفر به جزایر جنوبی ارائه نتیجه منفی تست کرونا است

ایسنا/ براساس سخنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، شرط سفر به جزایر جنوبی ارائه نتیجه منفی تست کرونا است.

2 فروردین 1400

بارش برف و باران 4روزه در بیشتر مناطق کشور، سامانه بارشی جدید شنبه می آید

سازمان هواشناسی با اعلام بارش 4روزه برف، باران و وزش باد شدید در بیشتر مناطق، از ورود سامانه بارشی جدید طی شنبه هفته آینده به کشور خبر داد.

27 اسفند 1399

بیانیه اقلیم کردستان عراق درباره حمله راکتی اربیل

اقلیم کردستان عراق درباره حمله راکتی دوشنبه شب به نزدیک فرودگاه بین المللی اربیل بیانیه ای صادر کرد.

22 اسفند 1399

انقلاب ایران دنیا را تغییر داد

خبرگزاری خبرنگاران- میشل ستبون که در پرواز تاریخی بازگشت امام خمینی (ره) به ایران حضور داشت ، با ثبت 28000 قطعه عکس ، گنجینه ای گرانقدر از خاطرات دوران انقلاب شکوهمند اسلامی برجای گذاشت.

21 اسفند 1399

مدیرعامل موزه ملی کار اطلاع داد: تاسیس موزه ملی کار در آینده ای نزدیک

علی حسینی گفت : موزه کار در نظر دارد با به نمایش گذاشتن ابزارها و ادوات کار، ماشین آلات قدیمی و اسناد، عکس ها و فیلم های مربوط به کار در ایران به معرفی مشاغل ایرانی و تاریخ کار در ایران بپردازد.

20 اسفند 1399

رونق گردشگری پسا کرونا با اجرای طرح های بهداشتی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، رونق گردشگری پسا کرونا با اجرای طرح های بهداشتی صورت می گیرد.

19 اسفند 1399

احتمال شیوع کرونا از آزمایشگاه ووهان بعید است

تیم سازمان جهانی بهداشت که برای آنالیز منشا همه گیری کرونا در ووهان به سر می برد، اظهار داشت بسیار بعید است که کووید-19 از آزمایشگاهی در این شهر به بیرون راه یافته باشد.

18 اسفند 1399

چرا تهران هیات سیاسی طالبان را به حضور پذیرفت؟

چرا تهران هیات سیاسی طالبان را به حضور پذیرفت؟ ایران در مقام مصاحبه با طرفین مذاکرات صلح در افغانستان در کوشش است با برقراری مصاحبه های صلح میان تمامی طوائف و اقوام افغانستانی و استقرار آتش بس پایدار برای ایجاد فضای تفاهم، زمینه مراجعه به صندوق رآی...

12 اسفند 1399

رقابت گلادیورهای سینمای ایران در هشتمین جشنواره فیلم فجر

تهران (پانا) - هشتمین جشنواره فیلم فجر شاهد ظهور و حضور فیلم سازان برجسته ای چون علی حاتمی، عباس کیارستمی، مسعود کیمیایی، داریوش مهرجویی و ناصر تقوایی در بخش رقابتی است.

10 اسفند 1399

گردشگری مسئولانه، التیام بخش فردای کرونا زده ایران

بنا بر اظهارات کارشناس سایت دستی بر ایران (www.dastibariran.ir)، می توان از دوران کرونا درس های بسیار گرفت و باید با رعایت مجدانه گردشگری مسئولانه چرخ های صنعت گردشگری را دوباره در ایران به راه انداخت.

8 اسفند 1399

فیلم مردن در آب مطهر و دغدغه مهاجرت افغان ها

فیلم که هر از گاهی با دوربین خود به بیغوله هایی سرک کشیده و با نمایش دادن شرایط زیست مهاجران افغان قصد این را دارد تا جنبه های منفی ترک موطن را عیان کند.

3 اسفند 1399
تعداد: (325)