طراحی گرافیکی و چاپ

قصه های حاج بابا در زنجان رونمایی می گردد

امیر نعمتی رئیس حوزه هنری استان زنجان در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در زنجان به تشریح برنامه های فرهنگی و هنری برنامه ریزی شده در ایام دهه فجر پرداخت و گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور و استان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، فراوری محتوا برای...

12 اسفند 1399

دیگ بخار - قیمت و کاربرد دیگ بخار

دیگ بخار نوعی از تجهیزات تأسیساتی است که در صنایع مختلف جهت استریلیزه کردن، شستشو و تمیز کردن، گرمایشی، نیروی محرکه و رطوبت زنی، کاربردی ویژه دارد. این وسیله پرکاربرد به دو صورت دیگ بخار لوله آبی و دیگ بخار لوله آتشی فراوری می شود. خوشبختانه در چند دهه...

14 بهمن 1399

این فرمانده شهید یک نخبه هسته&zwnjای بود

پس از ورود به دانشگاه و آشنایی با تعدادی دانشجوی مسلمان و مبارز، جدی تر از گذشته وارد جریان های سیاسی شد و خیلی سریع نسبت به مسائل سیاسی داخلی اطلاعات کسب کرد.

16 دی 1399

تشخیص کرونا با حسگر مبتنی بر کاغذ

یک دانشجوی آمریکایی، حسگری مبتنی بر کاغذ ابداع کرده است که می تواند به تشخیص ساده و کم هزینه کووید-19 کمک کند.

15 دی 1399

داستان خانواده i

حرف i در محصولات اپل، پای ثابت است. اما دقیقا تعیین نیست که مفهومش چیست؟

19 آذر 1399

روزنامه روس: اتحادیه اروپا به پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا امید بسته است

روابط آمریکا با اتحادیه اروپا و به خصوص آلمان که در دوره ریاست جمهوری ترامپ، بشدت تیره شد، در صورت پیروزی بایدن در انتخابات، مورد بازنگری قرار می گیرد و اظهارات ضمنی مقامات اروپایی نیز گویای چنین امیدواری است.

13 آذر 1399

فعالیت 30 دانشجوی تحصیلات تکمیلی در مرکز تحقیقات نانوذرات بیولوژیک در پزشکی

رئیس مرکز تحقیقات نانوذرات بیولوژیک در پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود مطرح کرد که تا به امروز 30 دانشجوی مقطع دکتری حرفه ای و کارشناسی ارشد فعالیت تحقیقاتی خود را در این مرکز تحقیقاتی شروع نموده اند.

8 آبان 1399

تمدید مهلت ثبت نام آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تمدید مهلت ثبت نام شصت و هفتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی و چهارمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی بالینی پزشکی خبر داد.

24 مهر 1399

روایت پایداری ؛ خاطرات مردم ایلام در دوران دفاع مقدس

خبرنگاران/ایلام مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان ایلام گفت: : تهیه و گردآوری پروژه تصویری خاطرات مردمی دوران دفاع مقدس در ایلام با عنوانروایت پایداری نیز در حال تهیه و ساخت برای انتشار در شبکه های مجازی است.

1 مهر 1399

یاسمینا رضا؛ پدیده فرهنگی دهه آخر قرن بیستم ادبیات فرانسه

یاسمینا رضا را بیشتر با نمایشنامه هایش می شناسند اما در کارنامه او، رمان و فیلمنامه نیز به چشم می خورد. او را پیروز ترین نمایشنامه نویس دهه آخر قرن بیستم فرانسه می دانند تا آن جا که از وی به عنوان پدیده فرهنگی و ساموئل بکت زمان نیز یاد می نمایند. در این...

27 شهریور 1399

شطرنج با ماشین قیامت برای عرب زبان ها به بازار کتاب می آید

خبرنگاران: رمان شطرنج با ماشین قیامت نوشته حبیب احمدزاده توسط محمد الامین به زبان عربی ترجمه می گردد. پیش بینی می گردد که برگردان این اثر تا سرانجام امسال به چاپ برسد.

8 تیر 1399

شواهد علمی رؤیت هلال ماه رمضان 1441 در ایران، ماه قمری 31 روزه نیست

مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران با تاکید بر اینکه ماه های قمری 29 و یا 30 روزه هستند و هرگز نمی تواند 28 روزه و یا 31 روزه باشند، گفت: در روز آدینه 30 شعبان هلال با ارتفاع نسبتاً خوب و مکث بیش از یک ساعت و درخشندگی نزدیک به دو درصد در افق غرب تهران و سایر شهرهای...

30 خرداد 1399

سفیر ایران در چین: در حال مبارزه همزمان با تحریم ها و کرونا هستیم

سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین در مصاحبه با یکی از نشریات این کشوراز کوشش های بخش بهداشت و درمان ایران برای مقابله با ویروس کرونا با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا اطلاع داد.

28 خرداد 1399

توقف چاپ نسخه کاغذی حیات روزنامه ها را به خطر می اندازد

هدی محسنیان راد، استاد ارتباطات، سردبیر روزنامه هفت صبح و مدیر مسئول روزنامه صبح نو، هر سه یک واکنش مشترک به توقف چاپ نسخه کاغذی روزنامه ها دارند و معتقدند ادامه دار شدن این اتفاق، حیات روزنامه ها را از بین می برد.

6 خرداد 1399

دو روزنامه سرشناس آمریکایی خواستار رفع تحریم از ایران شدند

دو روزنامه مهم چاپ ایالات متحده، در یادداشت هایی هم صدا با درخواست های جهانی، دولت آمریکا را به کاهش تحریم های ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا دعوت کردند.

25 اردیبهشت 1399

انتقاد قاضی پور از بانک مرکزی ، اسکناس جدید باید به مردم داده گردد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت:در آستانه سال نو اسکناس های جدید باید به جامعه تزریق گردد.

12 اردیبهشت 1399

تلاش روسیه و قرقیزستان برای تقویت روابط به دور از نگاه غرب

روسای جمهوری روسیه و قرقیزستان در حالی آغاز سال متقابل دو کشور را اعلام می کنند که اتحادیه اروپا و آمریکا تلاش زیادی را برای دور کردن جمهوری های آسیای میانه از مسکو و اجرای الگوهای سیاسی خود در این منطقه انجام می دهند.

24 فروردین 1399

دولت بر سر دو راهی سخت اقتصاد، خروج از رکود جای تورم را می گیرد؟

خبرنگاران- گروه مالی:سفر دولت یازدهم به نیمه راه رسیده است. دو سال تمام دولت پشت ماشین کنترل تورم نشست و از جاده های سخت مالی عبور کرد. حال به جاده ای نسبتا هموار رسیده است اما این انتها راستا نیست؛ اکنون ماشین اقتصاد ایران با تمامی سرنشینان مالی اش، بر...

26 اسفند 1398

سفر به تبریز؛ سفر به شهر اولین ها

شهر تبریز یکی از قدیمی ترین شهرهای تاریخی آذربایجان شرقی است. سفر به شهر تبریز؛ سفر به طبیعت بکر آذربایجان شرقی و گشت و گذار در تاریخ زنده است. آب و هوای کوهستانی شهر تبریز باعث شده تا بهترین زمان برای سفر به امن ترین شهر ایران، فصل تابستان و بهار باشد....

17 بهمن 1398

انتشار دو مجموعه شعر از بهار الماسی

به گزارش خبرنگاران دو مجموعه شعر بهار الماسی با نام های منظومه بی قطر و قد و یک سر و هزار صدا به تازگی روانه بازار کتاب شده است.

11 بهمن 1398
تعداد: (28)