هوش مصنوعی

تراشه جدید اینتل برای افزایش سرعت رایانه ها و کاهش مصرف باتری

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، تراشه یادشده که نسل یازدهم تراشه های اینتل محسوب می گردد اجرای بازی های رایانه های پیشرفته و نیز برنامه های نرم افزاری پیچیده را تسهیل می نماید و از خالی شدن سریع شارژ باتری های رایانه ها نیز جلوگیری می نماید.

16 مهر 1399

8 چیزی که از کنفرانس مهم گوگل I، O 2019 انتظار داریم

روز سه شنبه (7 می) کنفرانس سالیانه گوگل شروع می گردد. Google I/O مهم ترین رویداد گوگل در هر سال است و مدیرعامل این شرکت، ساندرای پیچای و دیگر مدیران سخنرانی خواهند داشت.

29 آبان 1398

اولین کنسرت هوش مصنوعی جهان در ارمنستان برگزار گردید

همزمان با برگزاری بیست و سومین کنگره جهانی فناوری اطلاعات در ایروان پایتخت ارمنستان، اولین کنسرت هوش مصنوعی جهان هم در این شهر برگزار می گردد.

4 آبان 1398

5 شگفتی تکنولوژی سال به روایت بیل گیتس

روزنامه جام جم - عسل اخویان طهرانی: مجله معتبر علمی مقاله های مروری ام آی تی (MIT Technology Review)، در اقدامی جالب از بیل گیتس یکی از پیشروترین فناوران عصر حاضر، خواسته است فناوری های فزونی را که در امسال می توانند به انقلابی بزرگ مبدل شوند، پیش بینی کند. او که...

10 مرداد 1398

هوش مصنوعی چگونه در حال تغییر صنعت آموزش است

صنعت آموزش معمولا به آرامی تغییر می نماید. به عنوان مثال، شکل و شمایل کلاس های درس در چند قرن اخیر تغییر چندانی نداشته است. با این وجود، وقتی که پای تکنولوژی در میان باشد، آموزگاران با اشتیاق زیادی به بهره گیری از روش های جدید روی می آورند. بسیاری از مدارس...

13 آذر 1397