کسب و کار

توقف چاپ نسخه کاغذی حیات روزنامه ها را به خطر می اندازد

هدی محسنیان راد، استاد ارتباطات، سردبیر روزنامه هفت صبح و مدیر مسئول روزنامه صبح نو، هر سه یک واکنش مشترک به توقف چاپ نسخه کاغذی روزنامه ها دارند و معتقدند ادامه دار شدن این اتفاق، حیات روزنامه ها را از بین می برد.

6 خرداد 1399

دانیال شبرخ : مراحل اخذ اقامت استرالیا به وسیله ثبت شرکت

مصاحبه با دکتر دانیال شبرخ ، وکیل پایه یک دادگستری استرالیا و وکیل رسمی مهاجرتی در مورد شرایط اخذ اقامت استرالیا به وسیله ثبت شرکت.

5 خرداد 1399

فراوری مواد موثره دارویی برای درمان کرونا

دکتر مصطفی قانعی در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: بعد از فراخوانی که وزارت بهداشت با موضوع آزمایشگاه های مرجع و مشارکت معاونت علمی بیان کرد 6شرکت دانش بنیان را بعد از ارزیابی ها برای فراوری کیتهای تشخیص سریع کرونا انتخاب کردیم.

22 اردیبهشت 1399

قیمت آپارتمان در مناطق مرکزی پایتخت چند

خبرنگاران: یکی از مناطقی که عرضه محدود آپارتمان های نوساز توسط سازنده ها در آنها شروع شده است، منطقه هفت واقع در مرکز پایتخت است.

18 اردیبهشت 1399

مشهد، عامل کلاهبرداری 10 میلیاردی پیش فروش آپارتمان دستگیر شد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری عامل کلاهبرداری 10 میلیارد ریالی پیش فروش آپارتمان در نیشابور اطلاع داد.

14 اردیبهشت 1399

اسکیل ورکر در مهاجرت دائم به کانادا

اسکیل ورکر کانادا چیست ؟در طول سالیان گذشته، افراد بسیاری رویای مهاجرت به کانادا با شرایط مالی، آب و هوای خوب و سطح بالای تحصیلات در سر پرورانده اند. اسکیل ورکر کانادا از آسان ترین و سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد که در میان ایرانیان محبوبیت...

13 اردیبهشت 1399

تخفیف 50 درصدی به شرکت های خلاق حاضر در اینوتکس

شرکت های خلاق حاضر در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX از تخفیف 50 درصدی برخوردار می شوند.

6 اردیبهشت 1399

قیمت خانه در کانادا

یکی از مهمترین مسائل برای کسانی که جهت مهاجرت یا تحصیل به کانادا می فرایند، قیمت خانه در این کشور است. قیمت خرید و اجاره خانه در کانادا به شهر مورد نظر، محل زندگی و نوع مسکن بستگی دارد. همواره یکی از جاذبه های اصلی مهاجرت و زندگی در کانادا علی الخصوص برای...

4 اردیبهشت 1399

اسپیس ایکس سال آینده 3 جهانگرد به فضا می فرستد

شرکت اسپیس ایکس میخواهد در سال آینده، سه جهانگرد را به ایستگاه فضایی بین المللی بفرستد.

3 اردیبهشت 1399

سمینار پیامدهای منطقه آزاد تجاری- صنعتی ماد در سقز برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران، شامگاه چهارشنبه و با حضور جمعی از فعالان اقتصادی و اساتید دانشگاه و مراکز آموزش عالی این سمینار یک روزه به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز سقز برگزار گشت.

26 فروردین 1399

خانه درختی پینه دوز شهرری

درخت توت قدیمی همچنان راسخ ایستاده است. بی شک قدیمی ترین موجود زنده ای است که همچنان جریان زندگی در میدان کوچک را زیرنظر دارد. می گویند این درخت بیش از 300سال است که قامت افراشته و درمورد آن داستان های جالبی هم نقل شده است.

25 فروردین 1399

ثبت 3 شهر و یک روستا، ایران بر بام صنایع دستی دنیا

یکی از مهم ترین ارمغان های جهانی شدن، اشتغال زایی برای فعالان حوزه صنایع دستی به وسیله آموزش همگانی این هنرصنعت، ایجاد کارگاه های بیشتر در این زمینه و کسب درآمد به وسیله افزایش صادرات به واسطه برندسازی شهرها و روستاهای جهانی صنایع دستی کشورمان است.

6 فروردین 1399

دومین جلسه رسیدگی به پرونده عباس ایروانی و 5 متهم دیگر برگزار گردید

دومین جلسه رسیدگی به پرونده عباس ایروانی و 5 متهم دیگر در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد مالی برگزار گردید.

4 فروردین 1399

دولت بر سر دو راهی سخت اقتصاد، خروج از رکود جای تورم را می گیرد؟

خبرنگاران- گروه مالی:سفر دولت یازدهم به نیمه راه رسیده است. دو سال تمام دولت پشت ماشین کنترل تورم نشست و از جاده های سخت مالی عبور کرد. حال به جاده ای نسبتا هموار رسیده است اما این انتها راستا نیست؛ اکنون ماشین اقتصاد ایران با تمامی سرنشینان مالی اش، بر...

26 اسفند 1398

بهتر بود لیگ برتر فوتسال تعطیل نمی شد، صعود ما واقعا ارزشمند بود

جواد اصغری مقدم در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به پیروزی تیم فوتسال سن ایچ مقابل فرش آرا و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال، این دستاورد را برای تیمش که دومین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، موفقیت بزرگ و ارزشمند توصیف کرد. وی همچنین با...

25 اسفند 1398

سرمایه گذاری چین، فرانسه و نروژ در شیلات ایران بعد از برجام

رئیس سازمان شیلات ایران با اعلام سرمایه گذاری چینی ها دربخش شیلات در 2 استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان گفت: شرکت فرانسوی آکولند در قشم سرمایه گذاری انجام داده و فراوری چشم تخم زده و بچه ماهی می نماید. شرکتی نروژی نیز به تازگی سرمایه گذاری داشته است....

23 اسفند 1398

تشدید نظارت و بازدید از واحدهای گردشگری استان زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، نظارت و بازدید از واحدهای گردشگری استان تشدید می گردد.

8 اسفند 1398

بهترین زمان خرید خانه

دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: نرخ تاثیر سود تسهیلات ساخت مسکن بیش از26درصد است و این موضوع باعث شده بخش فراوری شرایطی بسیار دشوارداشته باشد.

3 اسفند 1398

اجرای طرح کاداستر در کشور، اولیت اول سازمان ثبت اسناد ، نمایندگان مجلس طرح مربوط به اعتباربخشی به سند رسمی را تصویب نمایند

برنامه پایش، موضوع آنالیز نقش اسناد عادی و قولنامه در پیشرفت مالی کشور با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک در برنامه پایش آنالیز شد.

3 اسفند 1398

می توان هزینه مسافرت های داخلی را کاهش داد، معاونت گردشگری برنامه ریزی کند

خبرنگاران: مدیرکل سابق دفتر آمار و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی در گفت وگو با خبرنگاران گفت: می توان با اقداماتی هزینه سفرهای داخلی مردم را کاهش داد و این سفرها را همگانی کرد.

30 بهمن 1398
تعداد: (88)