توئیتهای منتشرکننده زودهنگام نتایج انتخابات آمریکا برچسب می خورند

به گزارش وبلاگ پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، توئیتر افزوده که این اقدام در مورد حساب های رسمی انتخاباتی و نیز حساب های دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز صورت می گیرد. لذا آنها هم حق ندارند به صورت زودهنگام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کنند.

توئیتهای منتشرکننده زودهنگام نتایج انتخابات آمریکا برچسب می خورند

ناظران سیاسی هشدار می دهند دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا ممکن است برای بازی با افکار عمومی و تحت تأثیر قرار دادن عوامل برگزاری انتخابات و نیز رسانه ها قبل از معین شدن نتایج انتخابات اعلام پیروزی کند یا نتایج نهایی نشده را در دسترس قرار دهد.

توئیتر اعلام کرده چه سازمان هایی را منابع رسمی اعلام نتایج انتخابات می داند و افزوده که منابع دیگر برای این کار غیر معتبر خواهند بود و به خصوص حساب هایی با بیش از صدهزار تعقیب کننده که تأثیرگذاری زیادی دارند تحت نظر خواهند بود و دروغ پراکنی آنها در زمینه انتخابات با برچسب غیر معتبر روبرو می شود.

برای اطلاع رسانی در این زمینه برچسب های متفاوتی در نظر گرفته شده است. از جمله این برچسب ها می توان به منابع رسمی این موضوع را به شکل متفاوتی اعلام کرده اند و منابع رسمی هنوز در این زمینه اعلام نظر نکرده اند، اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1312

به "توئیتهای منتشرکننده زودهنگام نتایج انتخابات آمریکا برچسب می خورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیتهای منتشرکننده زودهنگام نتایج انتخابات آمریکا برچسب می خورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید