کی روش آمد اما همچنان فقط نگاه می نماید

به گزارش وبلاگ پریها، کی روش از زمان ورودش در گوشه ای از زمین روی جایگاه نشست و از دور نظاره گر تمرینات بازیکنان بود.او بعد از اینکه 50 دقیقه نظاره گر تمرین بود با لبانی خندان از زمین پژوهشگاه رفت.

کی روش آمد اما همچنان فقط نگاه می نماید

به گزارش وبلاگ پریها ،سومین جلسه تمرینی تیم ملی از ساعت 16 امروز در زمین پژوهشگاه صنعت نفت شروع شد و بعد از دو روز بازیکنان در زمین چمن رویت شدند.

با اضافه شدن طارمی، قلی زاده و انصاری فرد جمع ملی پوشان حاضر در تمرین به 10 بازیکن رسید و در حالی که حاج صفی و شجاعی بازیکنان ملی پوش تراکتورسازی در اردوی تیم ملی حاضر هستند، خبری از دیگر ملی پوش این تیم یعنی اشکان دژاگه نیست.

بازیکنان با اتوبوس مخصوص تیم ملی وارد محل تمرین شدند اما کی روش با 10 دقیقه تاخیر و با خودروی شخصی به جمع آنها اضافه شد.

کی روش از زمان ورودش در گوشه ای از زمین روی جایگاه نشست و از دور نظاره گر تمرینات بازیکنان بود تا میک مک درموت و اوسیانو کروز با بازینان کار نمایند.او بعد از اینکه 50 دقیقه نظاره گر تمرین بود با لبانی خندان از زمین پژوهشگاه رفت.

بازیکنان تیم ملی در این تمرین برای اولین بار با توپ مخصوص جام ملت ها تمرین کردند. در سرانجام هم بازیکنانی که در فوتبال درون گروهی برنده گردیده بودند مقابل دوربین عکاسان خوشحالی نموده و حاج صفی هم با خوشحالی مقابل دوربین های عکاسان عکس یادگاری گرفت.

3-670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 21 بهمن 1397 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 142

به "کی روش آمد اما همچنان فقط نگاه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش آمد اما همچنان فقط نگاه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید