ویژگی تازه اینستاگرام؛ پین کردن پست ها

به گزارش وبلاگ مجله پریها، اینستاگرام در حال بررسی ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد پست های خاصی را در بالای پست های خود پین کنند. این ویژگی در حال حاضر بصورت آزمایشی برای برخی کاربران منتخب ارائه شده است. کاربرانی که به این ویژگی دسترسی دارند، با انتخاب منوی سه نقطه در کنار پست ها، گزینه Pin to your profile را مشاهده خواهند کرد.

ویژگی تازه اینستاگرام؛ پین کردن پست ها

به گزارش خبرنگاران، یکی از سخنگویان متا می گوید: ما در حال آزمایش یک ویژگی نو هستیم که به کاربران این امکان را می دهد تا پست های منتخب را در نمایه خود پین کنند. امکان پین کردن یک پست خاص به نمایه می تواند یک ویژگی خوشایند برای کاربرانی باشد که می خواهند پست های مورد علاقه شان را که در گذشته منتشر کرده اند و اکنون در پایین پیام های اینستاگرامشان مخفی شده است، برجسته کنند.

در حال حاضر امکان پین کردن استوری ها برای تمام کاربران اینستاگرام وجود دارد؛ ویژگی نو این امکان را برای پست ها نیز فراهم می کند. این ویژگی مشابه Pin to your profile توئیتر عمل می کند که به کاربران این امکان را می دهد تا یک توییت را به بالای فید شخصی خود پین کنند. به نظر می رسد اینستاگرام حداقل چند ماه است که در حال توسعه این ویژگی می باشد؛ زیرا مهندس معکوس الساندرو پالوزی در ژانویه آن را مشاهده کرده بود.

این ویژگی تقریبا یک هفته پس از حذف تب Recent از صفحه هشتگ برخی کاربران مشاهده شده است. در حال حاضر، هنگامی که یک هشتگ را انتخاب می کنید، به صفحه ای هدایت می شوید که در آن می توانید محتوای پست شده با استفاده از آن هشتگ را در سه دسته Recent ،Top و Reels مشاهده کنید. با این تغییر، برخی از کاربران اکنون فقط تب های Top و Reels را در صفحات هشتگ می بینند. این تغییر را می توان راهی برای تبلیغ بیشتر Reels دانست.

اینستاگرام همچنین در حال آزمایش یک ویژگی نو است که به کاربران کمک می کند تا جنبش های اجتماعی را مستقیماً از طریق هشتگ کشف و پشتیبانی کنند. وقتی هشتگ های خاص مرتبط با جنبش های اجتماعی را جستجو می کنید، این امکان را خواهید داشت تا از طریق گزینه های نو از آن ها حمایت کنید. این شرکت همچنین در حال ارائه ویژگی نو برای انتخاب هشتگ های متمرکز بر جنبش های محبوب در اینستاگرام، از جمله BlackLivesMatter، #womensrights#climatecrisis# می باشد.

منبع: techcrunch

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2084

به "ویژگی تازه اینستاگرام؛ پین کردن پست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی تازه اینستاگرام؛ پین کردن پست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید