نمایش عمومی محتوای کلوزفرند توییتر!

به گزارش وبلاگ مجله پریها، زومیت نوشت: توییتر رسما تأیید کرد که حادثه ای امنیتی باعث شده توییت های خصوصی بخش Circle به کاربران نمایش داده شود.

نمایش عمومی محتوای کلوزفرند توییتر!

ماه گذشته باگ جدیدی در توییتر باعث شد توییت های خصوصی Twitter Circle به صورت عمومی در تب For You به کاربران نمایش داده شوند. یک ماه بعد، توییتر حادثه امنیتی را تأیید کرده و در ایمیلی از رفع مشکل خبر داده است.

Twitter Circle قابلیتی در توییتر است که عملکرد مشابه Close Friends اینستاگرام دارد. به لطف Circle می توانید توییت های خود را صرفاً برای کاربرانی منتشر کنید که در فهرست حضور دارند. بدین ترتیب می توان حساب را در حالت عمومی قرار داد اما برخی از توییت ها را به صورت خصوصی منتشر کرد.

بیشتر بخوانید:

  • رفتار ترامپ گونه ایلان ماسک، کار دستش داد!

  • چرا شوروی یک گربه را به فضا فرستاد؟/ عکس

  • مار مرگباری که خود را به موش مردگی می زند!/ عکس

باگی که اکنون به تأیید رسمی توییتر رسیده، باعث شد توییت های خصوصی بخش Circle در تایم لاین افرادی که در فهرست Circle حضور نداشتند دیده شود. حتی کاربرانی که حساب اصلی را فالو نکرده بودند نیز به صورت تصادفی توییت های بخش Circle را مشاهده کردند.

بر اساس گزارش 9to5Mac، توییتر از شناسایی مشکل از طریق تیم امنیتی و رفع فوری آن خبر داده است. توییتر می گوید توییت های خصوصی، دیگر در فضایی خارج از Circle قابل مشاهده نیستند. توییتر تحقیقاتی به راه انداخته است تا دلیل بروز حادثه امنیتی را شناسایی کند.

58321

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1402 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2246

به "نمایش عمومی محتوای کلوزفرند توییتر!" امتیاز دهید

2 کاربر به "نمایش عمومی محتوای کلوزفرند توییتر!" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش عمومی محتوای کلوزفرند توییتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید