مدیران در جذب اعتبارات ملی جهادی عمل نمایند

به گزارش مجله پریها، استاندار ایلام با تأکید بر این که مدیران نباید از حضور در میان مردم بترسند، گفت: هر چند بیکاری در استان بیداد می نماید اما اگر مدیران برای استفاده از پتانسل های موجود در استان به صورت جهادی عمل نمایند قطعاً به نتیجه خواهیم رسید.

مدیران در جذب اعتبارات ملی جهادی عمل نمایند

به گزارش مجله پریها، قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه جذب اعتبارات و تخصیص طرح های ملی و استانی اظهار کرد: هر کدام از دستگاه های اجرایی که در جذب اعتبار ردیف های ملی ناموفق باشد، اعتبارات استانی را به او اختصاص نخواهیم داد .

وی از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست تا در جهت جذب اعتبار دستورات لازم را از مدیران بالادستی حوزه خود اخذ نمایند و توضیح داد: مدیران دستگاه های اجرایی استان با مراجعه به مرکز، تمام توان خود را برای جذب اعتبارات ملی به کار بگیرند.

استاندار ایلام با اشاره به رایزنی های هفته گدشته تیم مدیریتی استان اظهار کرد: نشست ها و رایزنی های متعددی با مدیران ارشد ملی انجام گرفت که در این زمینه مدیران دستگاه های اجرایی باید کوشش خود را برای جذب اعتبارات این دیدارها به کار بگیرند.

سلیمانی دشتکی مدیران دستگاه های اجرایی استان با بیان این که باید از تجربیات مرحله اول اعتبارات توسعه درس گرفت، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی تمام کوشش خود را برای جذب مرحله دوم اعتبارات توسعه روستایی و سوق دادن اعتبارات این بخش به بخش های عمرانی پروژه های کشاورزی به کار بگیرند.

استاندار ایلام با اشاره به جذب تسهیلات حوزه کشاورزی استان توضیح داد:پروژه های بزرگی در این زمینه در استان وجود دارند که به طور قطع با جذب اعتبارات این حوزه می توان اشتغالزایی مناسبی را ایجاد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع بیکاری جوانان اشاره نمود و گفت: بیکاری در استان بیداد می نماید اما اگر مدیران برای استفاده از پتانسیل های موجود در استان به صورت جهادی عمل نمایند قطعاً به نتیجه خواهیم رسید.

استاندار ایلام مرحله دوم اشتغال روستایی، مرحله دوم اشتغال فراگیر، وام های اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی را فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در استان دانست و ادامه داد: اگر همدلی و هم افزایی سرلوحه کار مدیران باشد به طور حتم بر مشکل بیکاری جوانان این دیار غلبه خواهیم کرد.

سلیمانی دشتکی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست، خود را برای مردم و خدمت به جامعه وقف نمایند و اعلام کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با حضور در بین مردم مسائل آنان را بشنوند و برای برطرف دغدغه های آنان تدابیر و برنامه ریزی های لازم را بیندیشند.

وی با اشاره به بازدید خود از بازار و دیدارهای مردمی هفته گذشته یادآور شد: اگر مسئولان صادقانه با مردم گفت وگو نمایند آن ها هم مسائل را تشخیص می دهند و برای برطرف تنگناها نهایت همکاری را خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آذر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 116

به "مدیران در جذب اعتبارات ملی جهادی عمل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران در جذب اعتبارات ملی جهادی عمل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید