قول قاضی زاده هاشمی برای حل مشکل کرونا تا 22 بهمن

به گزارش وبلاگ مجله پریها، خبرنگاران : قاضی زاده هاشمی گفت: در مورد فضای مجازی ما داریم دچار انحراف در بحث می شویم. فضای مجازی مسئله حکمرانی است. اگر دولت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال و شفافیت را می خواهیم به فضای مجازی احتیاج داریم.

قول قاضی زاده هاشمی برای حل مشکل کرونا تا 22 بهمن

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، قاضی زاده هاشمی در مناظره گفت: در مورد فضای مجازی ما داریم دچار انحراف در بحث می شویم. فضای مجازی مسئله حکمرانی است. اگر دولت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال و شفافیت را می خواهیم به فضای مجازی احتیاج داریم.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی در نقد سخن دیگر کاندیداها گفت:

مسئله و سهام عدالت را حل می کنیم، اشتغال سریع ظرف دو سال برای جوانان ایجاد می کنیم، کرونا را با واکسیناسیون تا 22 بهمن حل می کنیم، افراد بالای 70 فرانشیز رایگان خواهند داشت، نظام جامع شفافیت ایجاد خواهد شد، دیپلماسی عمومی و مالی مبنای کار خواهد بود، وزیر خارجه ای انتخاب می کنیم که تاجر بین المللی باشد، آموزش و پروش نوین شکل می دهیم تا عمر فرزندانمان تلف نشود و مهارت یاد بگیرند، کنکور را حذف می کنیم و سربازی حرفه ای را در تعامل با نیروی های مسلح شکل می دهیم.

در مورد فضای مجازی ما داریم دچار انحراف در بحث می شویم. فضای مجازی مسئله حکمرانی است. اگر دولت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال و شفافیت را می خواهیم به فضای مجازی احتیاج داریم. اگر توسعه مشاغل استارتاپی را می خواهیم، در همه شان به فضای مجازی احتیاجمندیم. در بهداشت و درمان و کشاورزی به فضای مجازی احتیاج داریم.

دولت سلام پاسدار حقوق همه مردم خواهد بود حتی آن افرادی که رای ندهند. ما به دنبال پاسداری از حقوق معلمان، ایثارگران، کارگران و ... خواهد بود.

گاهی مردم به ما می گویند کاش بیدار شویم و ببینیم این 8 سال یک خواب بوده است. این ما هستیم که باید تصمیم بگیریم که این جهت واقعا تمام بشود و تکرار نشود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1705

به "قول قاضی زاده هاشمی برای حل مشکل کرونا تا 22 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول قاضی زاده هاشمی برای حل مشکل کرونا تا 22 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید