فارس: جریمه تبلیغ علیه نظام به قرارداد سلبریتی ها اضافه گردد

به گزارش وبلاگ مجله پریها، خبرگزاری فارس نوشت: اغتشاشات اخیر هم رو به افول نهاد اما علی رغم تمام مسائل، آسیبب ها، خسارات اقتصادی و جانی که برای توده مردم و نیروهای حافظ امنیت مردم رخ داد، چندین نکته و مساله گرانبها به دست آمد. از قدیم گفته اند که رفیق را در روز تنگ بشناس! هرچند این روزها آنچنان هم تنگ نبود و بیشتر با پروپگاندای رسانه های غربی و آمپلیفای کردن مسائل جزئی به بحران های جدی سعی در تداوم ناامنی شد، این مساله برای بچه ها انقلاب روشن شد که در این روزها چه کسانی له و چه کسانی علیه انقلاب بودند.

فارس: جریمه تبلیغ علیه نظام به قرارداد سلبریتی ها اضافه گردد

چه سلبریتی هایی که بدون اغراق بیش از 90 درصد قراردادهای میلیاردی شان مربوط به پروژه های ارگانی و نهادهای انقلابی بود و همین الان هم همچنان قراردادها و فعالیت ها و همکاری هایشان برقرار است و در این چند روز تمام قد در کنار اغتشاشگران و رسانه های معاند ایستادند و آب به آسیاب دشمن ریختند.

بسیاری از سلبریتی ها خاصه از دسته هنرمندان و اهالی فرهنگ که حداقل سه دهه است که در تمام شوراها، رویدادها، داوری ها و کمیسیون های رسانه ملی و وزارت ارشاد و ده ها نهاد فرهنگی هنری دیگر حضور جدی دارند و در این روزها به تبلیغات و به زبان صریح تر به جنگ با انقلاب برآمدند. تا این لحظه، انقلاب بر اصل مثبت گرایی و اجتناب از توطئه توهم و بدانگاری نسبت به سلبریتی ها، ایشان را افرادی متعهد، اخلاقمدار و باوجدان قلمداد می کرد، افرادی که قرار بود در پستی و بلندی ها کنار میهنشان باشند نه تنها در شرایط خوب و آرمانی پول و عایدی و رفاه کسب نمایند و در بزنگاه های حساس یا بی تفاوت نظاره گر باشند یا در شرایطی اسفناک تر به اغتشاش گران بپیوندند و به تحریک جوانان بپردازند.

رخداد اخیر نشان داد که کشور ما هم همانند بسیاری از کشورها باید فعالیت سلبریتی ها را نظام مند کند و بر فعالیت های آنان بخصوص در فضای مجازی نظارت جدی گردد. قرارداد سلبریتی ها از این پس باید به گونه ای تنظیم گردد که هر گونه تبلیغ علیه نظام با جرائم سنگین همراه باشد. در پی همین مسائل پیش آمده، جمع کثیری از مخاطبین فارس پویشی برای نظام مند کردن فعالیت سلبریتی ها در سامانه فارس من به توضیح زیر به امضاء رساندند:

در این اغتشاشات به طور آشکار شاهد سلبریتی های سینمایی، ورزشی و غیره بودیم که با پول نظام مشهور شدند ولی علیه نظام موضع گرفتند و امنیت ملی را به مخاطره انداختند.

از این پس در قرارداد تمام این افراد بندی افزوده گردد که در صورت اظهارات یا اقدامی علیه نظام، جزء یا کل مبلغ قرارداد را بتوان به عنوان جریمه دریافت کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مهر 1401 بروزرسانی: 17 مهر 1401 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2155

به "فارس: جریمه تبلیغ علیه نظام به قرارداد سلبریتی ها اضافه گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "فارس: جریمه تبلیغ علیه نظام به قرارداد سلبریتی ها اضافه گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس: جریمه تبلیغ علیه نظام به قرارداد سلبریتی ها اضافه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید