زینی وند: مدارس غیردولتی در آموزش آنلاین خوش درخشیدند

به گزارش وبلاگ پریها، رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از توفیق مدارس غیردولتی در امر آموزش آنلاین در دوران شیوع ویروس اطلاع داد.

زینی وند: مدارس غیردولتی در آموزش آنلاین خوش درخشیدند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ارشد در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ پریها، مجتبی زینی وند در ارتباط زنده تلفنی با بخش باسخنگویان ضمن اشاره به چارت سازمانی معاونت متبوع اش به برنامه رویداد رادیو مصاحبه گفت: شورا ها در استان به ریاست استاندار و در شهرستان به ریاست فرمانداران و بخشداران تشکیل شده و 17 دستگاه و نهاد حقوقی و حقیقی عضو آن هستند.

وی با بیان اینکه این شورا پیرامون مسائل استانی بحث و گفتگو نموده و امکانات منطقه ای را برای نظام تعلیم و تربیت آنالیز می نماید، گفت: ادارات آموزش و پرورش مناطق آزاد و تجاری از توانمندی این نقاط استفاده نموده که ساماندهی آن زیر نظر اداره مدارس غیر دولتی است.

زینی وند به 16 استان مرزی و اقتضائات آن و مسائل اشاره نمود و گفت: برنامه ریزی برای برطرف این مسائل با آموزش و پرورش مناطق مرزی است.

این مقام مسئول در وزارت آموزش و پرورش مدارس هیئت امنایی را دیگر زیر مجموعه این سازمان خواند و مدارس آموزش از راه دور را نیز شکلی دیگر از زیر مجموعه این معاونت معرفی کرد.

زینی وند سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی را از نظر وسعت و توضیح وظایف پیروز توصیف کرد و گفت: کلیه تفاهم نامه های وزارتخانه با سایر دستگاه ها و استفاده از توان خیرین در حوزه سازمان مدارس غیر دولتی قرار می گیرد.

وی همچنین در رابطه با نحوه جلب مشارکت های مردمی گفت: اداره کل شورا های آموزش و پرورش مسئولیت این امر را عهده دار است.

زینی وند با اعلام اینکه سال گذشته بیش از 1400میلیارد تومان از محل درآمدی شورا ها جذب شده است، استفاده از سمن ها و جوامع خیرین برای یاری به نظام تعلیم وتربیت را از دیگر برنامه های جذب اقتصادی توسط شورا ها عنوان نمود.

وی با بیان اینکه مدارس غیردولتی شهریه را بر اساس الگوی مصوب دریافت می نمایند، گفت: سال گذشته 15درصد این شهریه که برای کیفیت بخشی تخصیص می یافت تا 3. 5درصد به ایجاد بستر های سخت و نرم افزاری آموزش مجازی در مدارس غیر دولتی تخصیص یافت و اعلام شد اگر مدارس از این درآمد استفاده می نمایند، حتما باید دست به ایجاد بستر ها بزنند.

زینی وند در این رابطه گفت: بسیاری از مدارس بصورت قوی وارد این حوزه شده و در زمان آلودگی هوا در این رابطه ممارست و تمرین کردند که به محض تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس در استفاده از آموزش الکترونیکی خاصه بصورت آنلاین بسیار قوی عمل کردند.

معاون وزیر آموزش و پرورش در رادیو مصاحبه اظهار داشت: در طول اسفند ماه حدود 32هزار تماس با مدارس برقرار شد که نحوه آموزش، تعامل با اولیا، نوع استفاده دانش آموزان بصورت آنلاین و بستر های امن آموزشی در مدارس غیر دولتی را کنترل کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1099

به "زینی وند: مدارس غیردولتی در آموزش آنلاین خوش درخشیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زینی وند: مدارس غیردولتی در آموزش آنلاین خوش درخشیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید