خرید سیم کارت در گرجستان ، برترین اپراتور برای ایرانیان

به گزارش وبلاگ مجله پریها، طبیعت بکر گرجستان و آب وهوای معتدل آن، گرجستان را به یک مقصد پرطرفدار در میان ایرانیان تبدیل نموده است. جذابیت سفر به گرجستان زمانی بیشتر شد که ایرانیان برای سفر به شهرهای گرجستان، دیگر نیازی به اخذ ویزا نداشتند. جاذبه های توریستی گرجستان کم نیستند، اما به راحتی می توانید با دسترسی به اینترنت و گوگل مپ، پیاده و یا با اتوبوس از این جاذبه ها بازدید نموده و هزینه های سفر خود را کاهش دهید. اما برقراری ارتباط در سفر یکی از نیازهای مهم هر توریست است که با خرید سیم کارت گرجستان به راحتی امکانپذیر می گردد. راهنمای خرید سیم کارت در گرجستان از مجله توریستی خبرنگاران را بخوانید تا با جزئیات کاملتری آشنا شوید.

خرید سیم کارت در گرجستان ، برترین اپراتور برای ایرانیان

خرید بلیط هواپیما مقرون به صرفه تهران - تفلیس

نحوه خرید سیم کارت در گرجستان

با مراجعه به یکی از مراکز تهیه سیم کارت در گرجستان می توانید به راحتی سیم کارت های گرجی را بخرید.

 • خرید سیم کارت در فرودگاه های گرجستان: می توانید سیم کارت گرجستان دائمی یا اعتباری را از نمایندگی های فروش اپراتورهای گرجستان تهیه و بخرید. البته گرجستان به جهانگرد ها سیم کارت رایگان هدیه می دهد اما سیم کارت ها شارژ و بسته اینترنت ندارند. قیمت خدمات سیم کارت های گرجستان هم مانند سایر اجناس در فرودگاه ها نسبت به مراکز سطح شهر گرانتر هستند.
 • خرید سیم کارت گرجستان از نمایندگی های فروش: در سطح شهرهای جهانگردی مانند باتومی یا تفلیس، نمایندگی های فروش سیم کارت گرجستان وجود دارد. در خیابان روستاولی یکی از خیابان های معروف گرجستان به راحتی می توانید یکی از شعب سه اپراتور مگتی کام، ژئوتی و بی لاین را پیدا و خرید خود را انجام دهید.
 • خرید سیم کارت گرجستان از آژانس های گردشگری: بعضی از آژانس های گردشگری هم برای جلب رضایت مسافران خود، سیم کارت گرجستان روی پکیج هایشان ارائه می دهند. می توانید از آژانس مسافرتی خود درخواست کنید.

جاذبه های دیدنی تفلیس و سواحل باتومی، این دو شهر را به جهانگردی ترین شهرهای گرجستان تبدیل نموده اند. برای خرید سیم کارت گرجستان در تفلیس و یا باتومی هم می توانید از فرودگاه یا نمایندگی های فروش سیم کارت اقدام کنید. به یاد داشته باشید مدارک لازم برای خرید سیم کارت در گرجستان تنها همرا داشتن پاسپورت است.

اپراتورهای تلفن همراه در گرجستان | برترین اپراتور برای ایرانی ها

برای خرید سیم کارت در گرجستان می توانید یکی از سه اپراتور مگت ی کام، بی لاین و ژئوسل را تهیه کنید.

 • اپراتور مگتی کام: برای کسانی که می خواهند در طبیعت گرجستان و یا خارج از شهر به گشت وگذار بپردازند، اپراتور مگتی کام برترین گزینه به شمار می رود. دسترسی به اینترنت 4G و آنتن دهی خوب مگتی کام از مزیت های این اپراتور محسوب می گردد.
 • اپراتور ژئوسل: دومین اپراتور فعال در گرجستان، ژئوسل است. گردشگران با خرید سیم کارت در گرجستان از اپراتور ژئوسل می توانند از 2 گیگ اینترنت و 50 دقیقه تماس رایگان برخوردار شوند. این سیم کارت تنها 15 روز اعتبار دارد و محدودیتی برای ارسال پیامک هم ندارد.
 • اپراتور بی لاین: بی لاین یکی دیگر از اپراتورهای فعال در گرجستان محسوب می گردد. این اپراتور به وسیله روس ها ارائه می گردد و نسبت به سایر اپراتورهای فعال در گرجستان از پوشش دهی کمتر اما اینترنت بهتری برخودار است.

قیمت سیم کارت گرجستان با توجه به نوع اپراتور منتخب شما، تغییر پیدا می نماید. اینترنت سیم کارت گرجستان با توجه به آنتن دهی تا 4G ,4.5G را هم پشتیبانی می نماید. مگتی کام برترین اپراتور خرید سیم کارت در گرجستان برای ایرانی هاست.

فعال کردن سیم کارت در گرجستان

پس از مراجعه به نمایندگی های فروش، تکمیل فرم و پرداخت هزینه، می توانید با یاری نماینده فروش حاضر، سیم کارت خود را فعال نمایید.

شارژ سیم کارت در گرجستان

برای شارژ سیم کارت در گرجستان می توانید به وسیله اپلیکیشن های مربوط به همان اپراتور یا باکس پی اقدام کنید. در ادامه درباره هر یک از این موارد توضیحات کامل ارائه شده است:

شارژ سیم کارت گرجستان با اپلیکیشن

اگر کارت های بانکی بین المللی مانند مستر کارت یا ویزا کارت دارید؛ در هر نقطه یا مکانی که باشید و اعتبار سیم کارتتان به اتمام برسد به راحتی می توانید شارژ سیم کارت گرجستان خود را به وسیله اپلیکیشن اپراتورتان انجام دهید. در این اپلیکیشن ها علاوه بر خرید شارژ می توانید حجم اینترنت و شارژ پولی سیم کارتتان را هم آنالیز کنید.

برای مثال، اگر سیم کارت خود را از اپراتور مگتی کام، برترین اپراتور سیم کارت در گرجستان، تهیه کردید، می توانید اپلیکیشن MyMagti را نصب نموده و از خدمات خرید بسته اینترنتی و شارژ بهره ببرید.

شارژ سیم کارت گرجستان با باکس پی

برای خرید شارژ سیم کارت و بسته های اینترنتی می توانید به وسیله کیوسک پرداخت الکترونیکی (Pay Boxes) موجود در سطح شهر اقدام کنید. به وسیله این کیوسک ها می توانید قیمت بسته های مکالمه و اینترنت در گرجستان را مشاهده و متناسب با احتیاجتان خرید خود را نهایی کنید.

برای شارژ سیم کارت به وسیله کیوسک، کافی است مراحل زیر را طی کنید:

 • تغییر زبان سیستم به انگلیسی و انتخاب اپراتور موردنظر
 • انتخاب بسته اینترنت و شارژ مورد احتیاج
 • وارد کردن شماره گرجی
 • پرداخت مبلغ (اگر مسترکارت یا ویزا کارت دارید باید اطلاعات کارتتان را وارد نمایید یا می توانید پول لاری(پول رایج در گرجستان) در قسمت پایه دستگاه وارد کنید.

خرید سیم کارت گرجستان در ایران

برای فعالیت در سایت های بین المللی نظیر فریلنسری، سایت های بازی یا شبکه های اجتماعی احتیاج به یک شماره غیر ایرانی خواهید داشت. با خرید سیم کارت گرجستان در ایران به راحتی و هزینه کمتری می توانید در سایت های بین المللی فعالیت کنید. استفاده از سیم کارت گرجستان در ایران با پیش شماره 995+ انجام می گردد و می توانید تماس های ورودی و خروجی خود را دریافت کنید.

فعالسازی رومینگ همراه اول در گرجستان

برای استفاده از خدمات رومینگ همراه اول در کشور گرجستان می توانید از بسته دوره جهان در این اپراتور بهره ببرید. مقاله رومینگ همراه اول را بخوانید تا درباره نحوه فعالسازی، قیمت و خدمات این اپراتور در کشور گرجستان بیشتر بدانید.

فعالسازی رومینگ ایرانسل در گرجستان

برای استفاده از سیم کارت ایرانسل در گرجستان احتیاج است رومینگ خود را فعال کنید. البته به علت هزینه های فعالسازی رومینگ در کشورهای خارجی؛ اغلب گردشگران ترجیح می دهند که سیم کارت گرجستان را تهیه نمایند در این حالت به راحتی می توانند هزینه های خود را کنترل نمایند.

تعرفه رومینگ ایرانسل در کشور گرجستان به توضیح زیر است:

نکات مهم خرید سیم کارت در گرجستان

 • حتما شماره گرجی خود را در جایی یادداشت کنید، تا برای شارژ یا خرید بسته اینترنت دچار مشکل نشوید.
 • سیم کارت مگتی کام آنتن دهی بهتری نسب به سایر اپراتورها در خارج از شهر نظیر طبیعت دارند.
 • حتما از اعتبار داشتن سیم کارت خود مطمئن شوید؛ زیرا تعرفه آزاد در کشور گرجستان بسیار بالاست.
 • بهتر است یکی از سه اپراتور معرفی شده را برای خرید سیم کارت انتخاب کنید، تا در صورت بروز مشکل بتوانید از پشتیبانی آنها بهره ببرید.
 • تعرفه رومینگ ایرانی نسبت به سیم کارت های گرجی بیشتر هستند ولی با سیم کارت های گرجستان کیفیت و سرعت بالاتری را در ارتباط با دیگران تجربه خواهید کرد.

کاهش هزینه سفر با خرید سیم کارت گرجی

با تهیه سیم کارت در گرجستان، علاوه بر کاهش هزینه سفر در گرجستان به راحتی می توانید در تمامی نقاط کشور به اینترنت دسترسی داشته باشید و یا در صورت احتیاج، با دوستانتان تماس بگیرید. فرقی نمی نماید مقصد شما تفلیس مرکز گرجستان باشد یا برای لذت بردن از سواحل و جاهای دیدنی باتومی راهی گرجستان شوید، خرید سیم کارت یکی از مهمترین اقدامات شما در سفر به این کشور خواهد بود. ما در این مقاله کوشش کردیم کامل ترین راهنمای خرید سیم کارت در گرجستان را در اختیارتان بگذاریم.

شما در سفر به گرجستان از کدام اپراتور استفاده کردید؟ راضی می شویم اگر تجربه ای دارید با ما و خواننندگانمان در میان بگذارید.

nastaran rokni

منبع: فلای تودی
انتشار: 23 مهر 1401 بروزرسانی: 23 مهر 1401 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2158

به "خرید سیم کارت در گرجستان ، برترین اپراتور برای ایرانیان" امتیاز دهید

1 کاربر به "خرید سیم کارت در گرجستان ، برترین اپراتور برای ایرانیان" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید سیم کارت در گرجستان ، برترین اپراتور برای ایرانیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید