خبرنگاران لاریجانی از پیگیری نیازهای استان های درگیر کرونا در سطح ملی خبر داد

به گزارش مجله پریها، تهران- خبرنگاران- رییس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با استانداران قم، گیلان و مازندران ضمن دریافت آخرین گزارش ها از شیوع کرونا در این استان ها، از پیگیری نیازهای استانی برای مقابله با کرونا در سطح ملی خبر داد.

خبرنگاران لاریجانی از پیگیری نیازهای استان های درگیر کرونا در سطح ملی خبر داد

به گزارش اداره کل اخبار رسانه های گروهی مجلس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران قم، گیلان و مازندران ضمن بررسی آخرین تحولات مربوط به بیماری کرونا، نیازها، مسائل و اقدامات مقابله ای اجرا شده در این استان ها بر پیگیری برخی اقدامات و نیازها در سطح ملی، ادامه جلب کمک از همه بخش ها و استفاده از ظرفیت خیرین برای کمک به مبتلایان و تجهیز بیمارستان ها و نقاهتگاه ها تاکید کرد.

وی در تماس های تلفنی با استانداران قم، گیلان و مازندران، با اشاره به پیگیری هایی که قبلا اجرا شده و منابع مالی اختصاص یافته از سوی سازمان برنامه و بودجه به مقابله با بحران کرونا گفت: برخی اقدامات باید در سطح ملی صورت گیرد که پیگیری و اجرای سریع آنها ضرورت دارد.

رییس مجلس استمرار جلب کمک از بخش های مختلف و مدیریت بهینه آن را ضروری دانست و گفت: استفاده از ظرفیت خیرین در استان قم برای تجهیز مراکز درمانی و نقاهتگاه ها تجربه ای مفید بوده است که به کارگیری آن در سایر استان ها نیز می تواند موثر باشد.

بهرام سرمست، ارسلان زارع و احمد حسین زادگان استانداران قم، گیلان و مازندران نیز در این گفت وگوها گزارش آخرین شرایط شیوع ویروس کرونا و مبتلایان به این بیماری در استان های خود و اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای اجرا شده را به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرده و نیازهای خود را برای مقابله با این بیماری و درمان سریع مبتلایان را بازگو کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 881

به "خبرنگاران لاریجانی از پیگیری نیازهای استان های درگیر کرونا در سطح ملی خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران لاریجانی از پیگیری نیازهای استان های درگیر کرونا در سطح ملی خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید