تقدیر از پرستاران و پرسنل سلامت از طریق داپ اَپ در روز پرستار

به گزارش وبلاگ مجله پریها، داپ اَپ به مناسبت روز پرستار از زحمات شبانه روزی، ایثارگری ها و فداکاری های دلسوزانه پزشکان، پرستاران، بهیاران، کمک بهیاران، پیراپزشکان و پرسنل سخت کوش خدمات بیمارستان ها تقدیر کرد.

تقدیر از پرستاران و پرسنل سلامت از طریق داپ اَپ در روز پرستار

پرسنل سلامت در یک سال گذشته در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار گرفته اند و با شجاعت مثال زدنی ضمن حفظ روحیه خودشان به سایر اقشار جامعه کمک رسانده اند.

با تفاهم نامه همکاری که با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امضا شده، داپ اَپ علاوه بر کادر محترم درمان بیمارستانهای این دانشگاه، هدیه ای به رسم ادب و یادبود در قالب کارت هدیه داپ اَپی به مبلغ 500000 ریال تقدیم کادر محترم درمان سایر بیمارستانهای شهر تهران نمود.

پلتفرم کش بک داپ اَپ از تیر ماه 1398 برای نخستین بار در ایران تأسیس شده و با نام تجاری داپ اَپ بخشی از مبلغ هر خرید را به کاربرانش برمی گرداند.

تمامی اهداف و اقدامات این شرکت در راستای ایجاد رونق در تولید، تجارت و اقتصاد کشور از طریق افزایش قدرت خرید مردم است.

مدل کسب و کار پلتفرم داپ اَپ تضمین می کند که مشتریان خیلی راحت، تنها با کشیدن کارت در دستگاه های کارتخوان به پرداخت ملت، تاپ (تجارت الکترونیک پارسیان) و سپ (پرداخت الکترونیک سامان کیش) از مزایای طرح بهره مند شوند.

تمامی اصناف و فروشگاه های عضو داپ اَپ، برای خرید انواع کالا و خدمات در شهر تهران در دسترس هستند و بعد داپ اَپ از هر خرید به شما کشبک می دهد.

این پلتفرم با تمامی کارت های بانکی عضو شتاب سازگار است و پاداش نقدی آن بدون قید و شرط و ظرف یک روز به حساب مشتریان واریز می گردد. این مزیت کلیدی، داپ اَپ را به نام یک پلتفرم متمایز و متفاوت در عرصۀ فناوری های مالی (فینتک) مطرح کرده است.

در این پلتفرم، عموم مردم می توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ و خرید از اصناف طرف قرارداد و انجام تراکنش در کارتخوان های عضو طرح، هر روز 4 تا 14 درصد از کل مبلغ خرید خود را بنام پاداش خرید، بصورت نقدی دریافت نمایند. کسب وکارها و اصناف هم علاوه بر اینکه به واسطه معرفی در اپلیکیشن داپ اَپ، رونق گرفته و مورد استقبال مشتریان قرار می گیرند، در ازای کسب امتیاز لازم می توانند از سایر مزایای متنوع و مجذوب نماینده این طرح هم بهره مند شوند.

داپ اَپ اولین پلتفرم کش بک در ایران است که از هر خرید مبلغ 4 تا 14 درصد را به کیف پول کاربران برمی گرداند.

معادل فارسی این واژه پاداش نقدی و پول برگردان ترجمه شده است. داپ اَپ اولین پلتفرم کش بک نقدی بر بستر شبکه بانکی در ایران است.

کش بک یا پاداش نقدی، شیوه جدیدی برای حفظ وفاداری مشتریان نسبت به کسب و کارهاست و مزیت های بی شماری نسبت به تخفیف و سایر روش های تشویقی دارد. مشتریان در سیستم کش بک برخلاف سیستم های پیشین که فقط برای خرید کالاها یا خدمات با کارت های هدیه ای که از طریق فروشنده ارائه می شده؛ قابل استفاده بوده است؛ به معنای واقعی کلمه وجه نقد دریافت می نمایند. آنها می توانند از این پاداش نقدی برای خرید مجدد، پس انداز یا پول توی جیبی و واریز به حساب بانکی خود استفاده نمایند.

از آنجایی که امکان راه اندازی سیستم کش بک نقدی فقط با یک دستگاه پوز فراهم می گردد؛ مردم در کوچکترین شهرهای ایران هم می توانند از آن استفاده نمایند. این مزیت حائز اهمیت، گستردگی شبکه داپ اَپ را در سراسر کشور نشان می دهد.

تا کنون بیش از 4000 کسب و کار در تهران عضو خانواده بزرگ داپ اَپ شده اند و روزانه به تعداد این کسب و کارها اضافه می گردد. همچنین داپ اَپ در سراسر کشور در حال توسعه بوده و تا کنون علاوه بر تهران ، نمایندگی داپ اَپ به استان های یزد و کرمان واگذار شده است.

پرستاران و سایر اقشار جامعه بعد از هر خرید پاداش نقدی را در کیف پول اپلیکیشن داپ اَپ دریافت می نمایند. آنها می توانند مبلغ این کش بک را مستقیم به حساب بانکی خود واریز نمایند و یا خرید مجدد انجام دهند، موبایل شان را شارژ نمایند، بسته اینترنتی بخرند و حتی کرایه تاکسی پرداخت نمایند. پرستارانی که هدیه نقدی 50000 تومانی داپ اَپ را دریافت می نمایند، می توانند با نصب اپلیکیشن داپ اَپ و خرید از فروشگاه های عضو مقدار پاداش هدیه خود را افزایش دهند.

مراحل نصب اپلیکیشن داپ اَپ و انجام خرید با کش بک برای پرستاران و سایر اقشار جامعه به شرح زیر است:

  • دانلود و نصب اپلیکیشن از استورهای کافه بازار، گوگل پلی، مایکت، اناردونی، سیب اپ، سیب ایرانی و یا نسخه وب اپلیکیشن در سایت رسمی داپ اَپ
  • ثبت شماره 16 رقمی کارت های بانکی خود که خرید با آنها انجام می دهند
  • خرید از کسب و کارهای داپ اَپی از 129گروه صنفی مختلف و بیش از 4000 فروشگاه در تهران
  • دریافت کش بک در کیف پول اپلیکیشن در فاصله کمتر از یک روز
  • انتقال پاداش نقدی موجود در کیف پول به حساب بانکی بعد از ثبت شماره شبا در اپلیکیشن

داپ اَپ در نظر دارد با توسعه این طرح شیوه جدیدی برای کسب درآمد را در اختیار پرستاران عزیز و سایر مردم ایران قرار دهد.

شرکت درنیکا اندیشه پرهام در نظر دارد در کنار پرداخت پاداش نقدی خرید یا کش بک به هر کاربر، امکان خرید اعتباری را هم برای آنها فراهم کند. از همین رو در آینده نزدیک به کیف پول هر کاربر اعتباری تخصیص داده شده که می تواند ماهانه بدون پرداخت پول تا چندین میلیون تومان از فروشگاه های عضو پلتفرم داپ اَپ خرید کند.

به این ترتیب بدون اینکه هزینه اضافه ای پرداخت گردد، حتی درآمد جدیدی از محل هر خرید به کیف پول کاربران بر می گردد.

به عبارت دیگر کاربران داپ اَپ بعد از خرید کالاها و خدمات مختلف با اعتبار تخصیص داده شده می توانند از امکان خرید اعتباری (تسویه در پایان هر ماه) استفاده نمایند. اعتبار این کیف پول هر ماه مجددا شارژ می گردد.

عموم مردم شریف کشور می توانند با استفاده از طرح کیف پول اعتباری داپ اَپ که انقلابی در بخش تسهیلات رفاهی است بدون پرداخت پول از حساب بانکی خود، مبلغ هر خرید را از کیف پول اعتباری اپلیکیشن که هر ماه از طریق داپ اَپ شارژ می گردد، به فروشنده پرداخت نمایند.

طرح کیف پول اعتباری داپ اَپ به افزایش قدرت خرید مردم، برنامه ریزی بهتر برای پس انداز و تقویت اقتصاد خانواده کمک می کند.

همچنین شماره 02188893217 واحد ارتباط با مشتریان شرکت آماده پاسخگویی به درخواست همکاری کسب و کارهای محترم جهت عضویت در خانواده بزرگ داپ اَپ، اعلام شرایط اعطای نمایندگی به استان ها و سایر امور پشتیبانی می باشد.

نشانی سایت داپ اَپ daapapp.com می باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1778

به "تقدیر از پرستاران و پرسنل سلامت از طریق داپ اَپ در روز پرستار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از پرستاران و پرسنل سلامت از طریق داپ اَپ در روز پرستار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید