افت چشمگیر درآمد اچ تی سی از یک سال پیش تاکنون

به گزارش مجله پریها، شرکت HTC در گزارشی، عملکرد خود طی 31 روز گذشته را توضیح می دهد. و با حفظ این سنت، کمپانی تایوانی یک بار دیگر خبر از کاهش فروش محصولات خود داده است.

افت چشمگیر درآمد اچ تی سی از یک سال پیش تاکنون

طی بازه یک ماهه ای که روز سی و یکم آگوست به سرانجام رسید، مجموع درآمد اچ تی سی تنها 45.21 میلیون دلار بوده است. این رقم در قیاس با فروش ماه جولای، کاهش بسیار ناچیز 0.77 درصد را نشان می دهد اما اگر به مقایسه آن با فروش ماه آگوست 2017 اچ تی سی بپردازیم، متوجه می شویم که تایوانی ها کاهش درآمد 53.72 درصدی را نسبت به همین برهه در سال قبل تجربه نموده اند؛ زمانی که فروش اچ تی سی برابر با 97.57 میلیون دلار بود.

متاسفانه برای اچ تی سی، همه چیز به همین خلاصه نمی گردد. با نگاهی به سال کامل 2018، این برند تا امروز تنها 580 میلیون دلار درآمد کسب نموده؛ آن هم در حالی که تا این برهه از زمان در سال 2017، اچ تی سی از نقطه عطف 1 میلیارد دلار عبور نموده و تا سرانجام سال هم مجموع درآمد 1.3 میلیارد دلاری را برای خود رقم زده بود.

با آنالیز تازه ترین گزارش منتشر گردیده می توان به این نتیجه رسید که پرچمدار HTC U12+ نتوانسته حتی به صورت موقتی از کاهش درآمد اچ تی سی جلوگیری کند. در حال حاضر معین نیست که چه آینده ای در انتظار اچ تی سی خواهد بود و تجارت موبایل های هوشمند آن تا کی دوام خواهد آورد. اگر شرایط نامساعد فعلی تا سرانجام سال ادامه باید، این نخستین بار در یک دهه اخیر خواهد بود که اچ تی سی از رسیدن به درآمد 1 میلیارد دلاری باز می ماند.

منبع : دیجیاتو

منبع: انتخاب
انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 114

به "افت چشمگیر درآمد اچ تی سی از یک سال پیش تاکنون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افت چشمگیر درآمد اچ تی سی از یک سال پیش تاکنون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید