گرشا سبی : سوپرجام برای ماست و جام بعدی را در زمین می گیریم، حرف های مدیران استقلال شبیه شوخی است!

به گزارش وبلاگ پریها، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تأکید کرد، نتیجه دیدار سوپرجام بر نمی شود چون قانون آن را معین نموده است.

گرشا سبی : سوپرجام برای ماست و جام بعدی را در زمین می گیریم، حرف های مدیران استقلال شبیه شوخی است!

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: با احترام نسبت به هواداران استقلال باید بگویم از بعضی اظهارات مسئولان و مدیران استقلال بسیار متعجب هستیم. این حرف ها شبیه شوخی است!

وی اضافه کرد: موارد مطرح گردیده به قدری دور از بدیهیات فوتبال و قوانین است که دیگر نیازی به اشاره ما نیست و مردم و رسانه ها خوب می توانند قضاوت نمایند. در عین حال به عنوان کسی که مسئولیت پرسپولیس به امانت در اختیارش واقع شده است باید بگویم، هیچ کس نباید به پرسپولیس و طبعاً هواداران آن بی احترامی نماید، چون مردم شایسته احترام هستند.

گرشاسبی ادامه داد: هواداران پرسپولیس اطمینان داشته باشند ما در باشگاه پرسپولیس کاملاً قانونمند عمل نموده و از حق و حقوق باشگاه و آنها دفاع می کنیم. به هواداران استقلال هم احترام می گذاریم، آنها هم بدانند ما در تاریخ مقرر، آماده بازی بودیم و استقلال حاضر به بازی نشد و تمام اصرارها نیز بی فایده ماند. این مستندات غیرقابل انکار هستند. سوپرلیگ باید پیش از آغاز لیگ انجام می شد و همه وقت کافی برای برنامه ریزی داشتند. هواداران پرسپولیس نیز بدانند که با وجود این مستندات محکم و قانونی نتیجه باز نمی شود، چون قواعد و قوانین روشن و شفاف هستند و البته جام بعدی را هم در زمین مسابقه خواهیم گرفت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه استقلال چون مدارک محکمه پسندی ندارد فرار رو به جلو می نماید، ولی این هم، فایده ای نخواهد داشت. به نظر می رسد برای مسئولان باشگاه استقلال هم محرز است که حق با پرسپولیس است، ولی با این صحبت ها علاوه بر فرار رو به جلو می خواهند برای عوامل برقراری قانون هزینه ایجاد نمایند.

گرشاسبی توضیح داد: از صحبت های آقای فتحی برمی آید که ایشان به شکل دقیق در جریان امر قرار ندارند، چون انتظار می رود با توجه به صندلی هایی که داشته اند قوانین را بدانند.

وی تاکید نمود: جلسه ای که در شورای تأمین برگزار گردیده بود دورهمی یا دعوت برای ناهار و دیدار دوستانه نبود، یک جلسه امنیتی برای آنالیز نحوه برگزاری مسابقه سوپرجام و برقراری نظم و امنیت آن بود. در آن جلسه باشگاه استقلال رسماً بیان کرد که در این مسابقه حاضر نخواهد شد. آقای فتحی که در آن جلسه نبود و به نظر در جریان ریز مسائل نیست که چنین اظهارنظرهایی دارد، شاید هم اطلاعات نادرستی به ایشان داده اند، اما اگر دم از جوانمردی می زنیم باید صادقانه صحبت کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در سرانجام مطرح نمود: باشگاه پرسپولیس هم اگر قرار بر حضور در این دیدار نبود برنامه آماده سازی خود را به شکل دیگری انجام می داد، ولی استقلالی ها حاضر به حضور در این بازی نشدند و باید با تبعات این تصمیم روبه رو شوند. ضمن اینکه این عدم حضور بی توجهی نسبت به حریف مقابل، سازمان لیگ و فدراسیون، خانواده فوتبال و حتی هواداران استقلال بود، چون برای آن هیچ دلیل منطقی وجود نداشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1397 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 97

به "گرشا سبی : سوپرجام برای ماست و جام بعدی را در زمین می گیریم، حرف های مدیران استقلال شبیه شوخی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشا سبی : سوپرجام برای ماست و جام بعدی را در زمین می گیریم، حرف های مدیران استقلال شبیه شوخی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید