3 بازیکن کلیدی شهرخودرو به تمرینات برگشتند، ادامه کوشش مهاجری

به گزارش وبلاگ مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، بعد از اینکه نماینده مشهد در لیگ برتر دچار چالش های مدیریتی شد، بعضی بازیکنان این تیم به اشکال مختلف ساز جدایی سر دادند، چندین نفر از آن ها در پی رضایتنامه بودند و چندین نفر هم زودتر ازموعد خود را سرباز کردند تا بتوانند از شهر خودرو جدا شوند.

3 بازیکن کلیدی شهرخودرو به تمرینات برگشتند، ادامه کوشش مهاجری

با تعیین شدن شرایط مدیریتی و کادر فنی این تیم، مهاجری در اولین گام از مدیران تیمش خواست زمینه بازگشت بازیکنانی که به اسم سرباز راهی فجرسپاسی شدند را فراهم نمایند و معمایی وعده داده 2 بازیکن رفته به تیم شیرازی را بازخواهد گرداند.

به این ترتیب قرار شد با مساعدت فلاح مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی عرفان معصومی و امید منصوری به زودی از تیم شیرازی جدا شده و به مشهد برگردند.

در کنار آن ها 3 بازیکن دیگر یعنی حسین مهربان، صادق صادقی و امیرحسین کریمی که از بازیکنان تاثیرگذار فصل گذشته بودند هم طی مذاکره با مهاجری قرار شد به تمرینات این تیم برگردند و قید رضایتنامه و دفترچه سربازی را بزنند.

به این ترتیب محمدرضا مهاجری این بار هم توانست در اولین گام مانع رفتن بازیکنان کلیدی تیمش گردد، گر چه قبل از آمدن او و کادرفنی اش علی نعمتی و امین قاسمی نژاد راهی پرسپولیس و استقلال شده بودند.

با بازگشت این بازیکنان و جذب مهره هایی چون سعید جلالی راد و میلاد کمندانی فعالیت جدی تیم مشهدی در جابجایی شروع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1794

به "3 بازیکن کلیدی شهرخودرو به تمرینات برگشتند، ادامه کوشش مهاجری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 بازیکن کلیدی شهرخودرو به تمرینات برگشتند، ادامه کوشش مهاجری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید