5 بازیکن در لیست خروج باشگاه پرسپولیس

به گزارش وبلاگ مجله پریها، آغاز مجدد تمرینات پرسپولیس فرصتی برای طرفداران این تیم بود تا با شرایط و اسکواد احتمالی سال آینده بیشتر آشنا بشوند.

5 بازیکن در لیست خروج باشگاه پرسپولیس

یحیی گل محمدی که دیروز در ابتدای تمرین دقایقی با بازیکنان به تبادل نظر نشست و آن ها را به حضور جدی و رقابتی برای کل فصل تشویق کرد، این تمرین را در شرایطی به پایان رساند که از پیش روی نام سه بازیکن قلم کشیده بود.

نکته جالب تمرین دیروز حضور وحدت حنانوف مدافع جوان تاجیک در جمع بازیکنان بود؛ بازیکنی که این احتمال وجود داشت که از جمع پرسپولیسی ها خط بخورد، اما از همان اولین تصاویر منتشره در تمرین حنانوف را دیدیم که به حالت دست به سینه در حال گوش کردن به صحبت های گل محمدی است تا معین بگردد او به عنوان مهره بک آپ در جمع پرسپولیسی ها باقی خواهد ماند.

حنانوف به همراه گولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی، فرشاد فرجی و علی نعمتی بازیکنانی هستند که کمربند خط دفاعی پرسپولیس را محکم خواهند کرد.

اما در شرایطی که حنانوف ستاره های تازه پیوسته به پرسپولیس را برانداز می کرد خبری از دو بازیکن هم زبان او نبود؛ شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی و منوچهر صفروف یار غار او و مدافع راست تاجیکی که یحیی در ابتدا او را برای پرسپولیس می خواست و بعد از تماشای بازی او حنانوف را هم به لیست خرید های خود اضافه نموده بود. این دو در تمرین دیروز حضور نداشتند تا دوره کاری شان با پرسپولیس خیلی زود به اتمام برسد.

به جز این دو نفر از علیرضا ابراهیمی مدافع بلند قامت و خوش چهره کرمانی الاصل پرسپولیس هم در تمرین دیروز خبری نبود. به این ترتیب اولین لیست خروجی پرسپولیس در فصل تازه را می گردد با این سه نفر جمع بست.

پرسپولیسی ها در بین بازیکنان اسمی دو چهره دیگر را هم دارند که هنوز ادامه کارشان معین نیست؛ اولین رضا اسدی هافبک دفاعی و بازیکنی که با پرسپولیس به تبادل نظر نشسته است و نفر دوم رامین رضاییان که شاید ناگهان با برطرف سوءتفاهم ها دوباره به جمع سرخپوشان بازگردد.

به هر صورت پرسپولیس لیگ بیست و دوم شمایی کاملا متفاوت با سال گذشته دارد و باید در انتظار تاخت و تاز چهره های تازه قرمزپوشان در لیگ برتر بود.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2105

به "5 بازیکن در لیست خروج باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 بازیکن در لیست خروج باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید