وریا غفوری: پاداش نمی خواهیم، حق مان را بدهید، در حال خفه شدن هستیم

به گزارش وبلاگ مجله پریها، کاپیتان استقلال از مدیریت این تیم در راستای پرداخت نکردن مطالبات بازیکنان انتقاد کرد.

وریا غفوری: پاداش نمی خواهیم، حق مان را بدهید، در حال خفه شدن هستیم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش ایسنا، وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از تساوی 2 بر 2 در داربی پایتخت اظهار کرد: انتظار ما بیش تر از این بود. نمی دانم چه بگویم. فقط به طرفداران قول می دهم که در بازی های بعد با کیفیت بیش تر بازی کنیم تا خرسند شوند. آلودگی هوا ما را اذیت کرد و دویدن برای ما سخت بود. در صحنه هایی که اصلا فشاری نداشت، به نفس می افتادیم و اکسیژنی نبود که مصرف کنید.

وی ادامه داد: این مساله واقعا فاجعه است. دیگر بحث دشمن خارجی نیست و مسوولان باید چاره ای بیندیشند زیرا در حال خفه شدن هستیم.

کاپیتان استقلال درباره مدیریت این تیم گفت: من تا حالا در هیچ تیمی چنین مدیرانی ندیدم که بخواهند چنین پرداختی داشته باشند. هنوز یک سری از بازیکنان از مطالبات پارسال و دو سال قبل، پول طلب دارند و این فصل هم فکر می کنم تنها تیمی هستیم که 10 درصد گرفته ایم. قبل از بازی با گل گهر وعده می دهند که بعد از داربی پرداختی داریم و خرسند مان می نمایند اما بعد از آن درصدی را گفتند که من خجالت کشیدم به بازیکنان بگویم. نمی دانم چرا برای تیم های دیگر پول هست اما برای استقلال نیست. این فاجعه است. نمی دانم آیا می خواهند تمرکز ما را به هم بریزند؟ چرا وعده ای می دهند که نمی توانند عملی نمایند؟ آیا می خواهند ذهن بازیکن را قبل از داربی به هم بریزند؟ آدم حس می نماید هیچ پشتوانه ای در باشگاه ندارد.

غفوری درباره این که عبدیان گفته از عملکرد بازیکنان در داربی 94 راضی نبوده، توضیح داد: ما هم از عملکرد بازیکنان راضی نبودیم اما شرح دادم که با سوء مدیریت ها و وعده های تو خالی اعصاب بازیکن را به هم می ریزند. یک سری بازیکنان حتی اجاره خانه خود را هم ندارند. بازیکنان استقلال هیچ پاداشی نمی خواهند و فقط می خواهیم درصد مطالبات خود را به موقع بگیریم. با این پاداش ها فقط می خواهند اسم شان در رسانه ها بیاید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1440

به "وریا غفوری: پاداش نمی خواهیم، حق مان را بدهید، در حال خفه شدن هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وریا غفوری: پاداش نمی خواهیم، حق مان را بدهید، در حال خفه شدن هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید