درودگر: باشگاه استقلال ایمیل استراماچونی را به مردم نشان دهد، برنامه ریزی مدیران این تیم برای برکناری مجیدی بود

به گزارش وبلاگ مجله پریها، در دنیای نقل وانتقالات وقتی دو سایت خبر را می زنند که فلان مربی یا بازیکن را به تیم می آوریم که با این اخبار، سعی در بازارگرمی دارند. بهتر است ایمیلی که استراماچونی به باشگاه استقلال زده است، را مدیران این باشگاه انتشار دهند و به مردم راستش را بگویند.

درودگر: باشگاه استقلال ایمیل استراماچونی را به مردم نشان دهد، برنامه ریزی مدیران این تیم برای برکناری مجیدی بود

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: اگر قرار است استراماچونی به ایران بازشود خودم برای پیشواز به فرودگاه امام خمینی(ره) می روم و وکیل او می شوم.

به گزارش فارس، صادق درودگر در خصوص بازگشت استراماچونی به تیم فوتبال استقلال، گفت: در این چند وقت من تلفنم بسیار زنگ می خورد به خاطر اینکه در برخی از کانال های فضای مجازی شماره تلفنم را منتشر کردند و هواداران استقلال هر ساعت و دقیقه به من زنگ می زنند. برخی فحش می دهند و برخی ها اظهار لطف داشتند که من واقعیت ها را گفتم. قانون جذب در کائنات به این صورت است اگر سنگ پرتاب کنید سنگ دریافت خواهید کرد و اگر گْل پرتاب کنید گْل خواهید گرفت.

وی اضافه کرد: برخی از هواداران استقلال محترمانه با من صحبت کردند و حق آنهاست که به آنها راست بگوییم نه دروغ. مدیرعامل باشگاه استقلال اخبار را به صورت کامل به هواداران ارائه دهد که وقتی به سفرهای ترکیه و اروپا رفتند هیچ خبر و عکسی از اروپا به هواداران مخابره نشد. که مصداق این شعر حافظ است که؛ خوش بود گر محک تجربه آید به میان، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

وی ادامه داد: در دنیای نقل وانتقالات وقتی دو سایت خبر را می زنند که فلان مربی یا بازیکن را به تیم می آوریم که با این اخبار، سعی در بازارگرمی دارند. بهتر است ایمیلی که استراماچونی به باشگاه استقلال زده است، را مدیران این باشگاه انتشار دهند و به مردم راستش را بگویند.

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا سعادتمند با اجازه وزیر به اروپا رفته تا با استراماچونی مذاکره کند، بیان نمود: مدارک را در اختیار مردم نمی گذارند و با فرافکنی و شلوغ کاری می خواهند هواداران را سر کار بگذارند. استقلال وقتی با مجیدی توانست دو مقام نایب قهرمانی را به دست بیاورد، خبر می دهند که مدیرعامل در اروپا با استراماچونی در حال مذاکره است. در این مذاکرات، بازیکنان، مربیان و کادر فنی هیچ اطمینان و امیدی به آینده خود ندارند و یا اصلا انگیزه ای برای بازی کردن برای آنها می ماند؟

وی اضافه کرد: برنامه ریزی مدیران باشگاه استقلال برای برداشتن فرهاد مجیدی بود. با 40 سال سابقه مدیریت در ورزش بازتاب عملکرد این مدیران نشان می داد که قرار بود چه اتفاقی رخ دهد.

درودگر تاکید کرد: اگر قرار است استراماچونی به ایران بازشود خودم برای پیشواز به فرودگاه امام خمینی(ره) می روم و وکیل او می شوم. در حال حاضر 80 و خورده ای پرونده بدهکاری با مبلغی 45 میلیون یورویی در فیفا از فوتبال ایران وجود دارد که این نشان از عدم مدیریت در فوتبال ایران است.

وی با اشاره به اینکه از جایی خبر دارم که متن ایمیل وکیل استراماچونی به باشگاه استقلال چه بوده، گفت: وکیل استراماچونی به باشگاه استقلال نامه داده است که ابتدا باید یک میلیون و 600 هزار یورو را به استراماچونی بدهید و سپس وزیر نامه بدهد که قانون عدم حضور مربیان خارجی در ایران ملغی است و سپس نماینده استراماچونی به قطر خواهد آمد و با باشگاه استقلال با قیمت جدید مذاکره خواهد کرد.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با رادیو جوان درباره اینکه هواداران باید همیشه حقیقت موضوع را بدانند، خاطرنشان ساخت: هواداران سرمایه یک باشگاه هستند. به آنها احترام بگذارید.اگر این هوادار ناراحت یا غمگین می شود و وقتی به من پیام یا فحش رکیک می دهد 70 درصد روی خودش تاثیر می گذارد و 30 درصد روی من مدیر. پس بهتر است تمام مدارک و ایمیل استراماچونی را منتشر کنید. مردم اگر حقیقت را از زبان مدیران بشنوند بسیار پذیرا خواهند بود چون مردم ما نشان دادند که در بدترین شرایط وقتی مسائل را برایشان بازگو می کنیم آنها هم برای حل مسائل با مسئولان همراه می شوند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1220

به "درودگر: باشگاه استقلال ایمیل استراماچونی را به مردم نشان دهد، برنامه ریزی مدیران این تیم برای برکناری مجیدی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: باشگاه استقلال ایمیل استراماچونی را به مردم نشان دهد، برنامه ریزی مدیران این تیم برای برکناری مجیدی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید