هدف کرملاچعب در فنلاند: یادگرفتن پرواز

به گزارش مجله پریها، من باید بهترین سود را از این موقعیت ببرم و پرواز را یاد بگیرم تا بتوانم در ادامه مسیر توانایی حضور در تیم های مطرح تری را به دست بیاورم.

هدف کرملاچعب در فنلاند: یادگرفتن پرواز

به گزارش مجله پریها ،رضا کرملاچعب مهاجم سابق پرسپولیس که در تیم دسته دومی کوکولای فنلاند بازی می نماید گفته:خودم خیلی موافق این انتخاب نبودم.ولی به هر حال بازیکن جوان باید به تیمی برود که بیشتر بازی کند و دیده گردد و از آن تیم راحت تر ترانسفر گردد.طبیعتا در تیم های ضعیف تر می گردد بیشتر بازی کرد و بیشتر به چشم آمد و همچنین می توان راحت تر جدا شد و ترانسفر شد.به همین خاطر بود که تصمیم گرفتم سال جاری را در این تیم بگذرانم. برای بازیکنی با شرایط سنی من مهم این است که در محیطی که شرایط پیشرفت را دارد حضور داشته باشد و من باید بهترین سود را از این موقعیت ببرم و پرواز را یاد بگیرم تا بتوانم در ادامه مسیر توانایی حضور در تیم های مطرح تری را به دست بیاورم.

او ادامه می دهد:تیم در صدر جدول است.تمام کوشش مان را می کنیم تا صعود کنیم.صعود به لیگ یک این کشور برای من هم بسیار مهم است. در آینده من هم بسیار مهم خواهد بود و باید ببینم وضعیتم چطور می گردد.

3-165

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 3 بهمن 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 132

به "هدف کرملاچعب در فنلاند: یادگرفتن پرواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف کرملاچعب در فنلاند: یادگرفتن پرواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید