نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره عکس ورزشی ایران در میلان

به گزارش مجله پریها به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم های ورزشی ایران، نمایشگاه آثار برگزیده چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی ایران روز گذشته جمعه 25 آبان ماه در مقر برگزاری جشنواره جهانی فیلم های ورزشی میلان 2018 با حضور فرانکو اسکانی رییس فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی، سیدمجتبی علوی دبیر جشنواره فیلم های ورزشی ایران، سیدامیر حسینی نماینده Ficts در ایران و علی سامعی نماینده فدراسیون جهانی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و مدیر هنری جشنواره عکس ورزشی برگزار گردید.

نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره عکس ورزشی ایران در میلان

در این مراسم که در آن علاقه مندان، فعالان و مدیران جشنواره فیلم و تلویزیون ورزشی از کشورهای مختلف حضور داشتند کتاب چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی ایران که شامل آثار برگزیده بود نیز در اختیار حاضران نهاده شد. نمایش این آثار تا 20 نوامبر در محل جشنواره فیلم های ورزشی میلان ادامه دارد.

در چهارمین جشنواره عکس ورزشی که سال گذشته همزمان با یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران برگزار گردید هیات انتخاب و داوری شامل علی قلم سیاه، علی سامعی، ابوالفضل امان الله، فرشاد عباسی و ژان سلی از فرانسه، 1783 عکس دریافتی از 41 کشور دنیا را برای انتخاب بهترین آثار آنالیز نموده بودند.

جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون دنیای فیلم های ورزشی (FICTS) است که با حمایت وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و سازمان صدا و سیما و شبکه ورزش برگزار می گردد. این رویداد در ایران به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی را برعهده دارد.

مقر فدراسیون دنیای فیلم های ورزشی (FICTS) در میلان ایتالیا است که بیش از 116 کشور عضو این فدراسیون هستند و ایران جزو مناطق 16 گانه فدراسیون دنیای فیلم های ورزشی است. همه ساله در ماه نوامبر جشنواره دنیای فیلم های ورزشی با حضور چهره های سینمایی و قهرمانان ورزشی از کشورهای مختلف در میلان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 فروردین 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 174

به "نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره عکس ورزشی ایران در میلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره عکس ورزشی ایران در میلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید