عسگری: امیدوارم با کسب مدال طلا بدهی بازی های آسیایی به خودم را تسویه کنم، می توانیم بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی باشیم

به گزارش وبلاگ پریها، ملی پوش تیم ملی کاراته گفت: اعتقاد دارم بازی های آسیایی و مسابقات جهانی دو مدال به من بدهکار هستند و امیدوارم با کسب طلا در اندونزی بدهکاری این مسابقات به خودم را تسویه کنم.

عسگری: امیدوارم با کسب مدال طلا بدهی بازی های آسیایی به خودم را تسویه کنم، می توانیم بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی باشیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

بهمن عسگری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط خود در آستانه بازی های آسیایی گفت: اردوهای تیم ملی کاراته بعد از تعطیلات عید نوروز با تمهیدات و برنامه های کادرفنی به صورت منظم برگزار شده است و در رویدادهای تدارکاتی خوبی نیز حضور داشتیم. شرایط من نیز در مسابقات تدارکاتی خوب بوده است. همچنین با صلاحدید کادرفنی به خاطر فاصله کوتاه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا تا بازی های آسیایی و احتمال تشدید مصدومیتم، تنها در کومیته تیمی در اردن حضور داشتم.

وی توضیح داد: خدا را شکر حضور در قالب کومیته تیمی مسابقات قهرمانی آسیا به نفع من شد تا رقبای خود را در بخش انفرادی بررسی کنم. در حال حاضر نیز شرایط خوبی دارم و باید در مدت زمان کوتاه باقی مانده تا بازی های آسیایی نیز خود را حفظ کنم تا در اندونزی بهترین عملکرد را داشته باشم. قطعا در صورتی که در بازی های آسیایی بهترین عملکرد را داشته باشم پیروز به کسب بهترین نتیجه نیز خواهم شد.

ملی پوش وزن 75 کیلوگرم کاراته ایران در مورد عدم حضور در دوره گذشته بازی های آسیایی و انگیزه هایش برای کسب بهترین نتیجه در این دوره مطرح کرد: ابتدا باید بگویم با وجود عدم حضور در بازی های آسیایی دوره گذشته به خاطر کسب مدال طلا توسط سعید حسنی پور خدا را شکر کردم و اولین نفر نیز به او تبریک گفتم. بعد از عدم حضور در اینچئون نیز دو دوره در مسابقات قهرمانی آسیا پیروز به کسب مدال طلا شدم و روز به روز بهتر و بهتر شدم.

عسگری تاکید نمود: عدم حضور در اینچئون برای من سخت بود اما خودم را جمع و جور کردم. در یک سال اخیر نیز با توجه با به برنامه های خوب کادرفنی و دکتر حجتی، روانشناس خوب تیم ملی به خودباوری رسیدم و توانستم عقب افتادگی در رنکینگ المپیک را نیز جبران کنم. کوشش من حضور در جمع دو نفر برتر رنکینگ المپیک است و برای این مهم نیز تمام تمرکز خود را روی مسابقات امسال گذاشتم. ابتدا به پیروزیت در بازی های آسیایی اندونزی فکر می کنم و بعد از آن به حضور پیروز در لیگ دنیای آلمان و در آخر نیز تمام هدفم پیروزیت در دنیای اسپانیا است.

وی در مورد تکرار مدال طلای گذشته کاراته ایران در بازی های آسیایی اندونزی گفت: در مصاحبه های گذشته گفتم و همچنان اعتقاد دارم که بازی های آسیایی و مسابقات دنیای دو مدال به من بدهکار هستند. این مسئله را در ذهن خود نیز گنجاندم و امیدوارم با کسب مدال طلا بدهکاری بازی های آسیایی به خودم را تسویه و جامعه کاراته را مسرور کنم.

ملی پوش تیم ملی کاراته در مورد شانس تیم ملی کاراته برای کسب بهترین نتیجه کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: واقعا تیم ما عالی است و هر 4 بازیکن اعزامی تیم ملی جز بهترین های دنیا هستند. تیم ما بسیار باتجربه است و مطمئن هستم اگر روز، روز ما باشد و عملکرد خودمان را ارائه بدهیم، بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی خواهیم بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 531

به "عسگری: امیدوارم با کسب مدال طلا بدهی بازی های آسیایی به خودم را تسویه کنم، می توانیم بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسگری: امیدوارم با کسب مدال طلا بدهی بازی های آسیایی به خودم را تسویه کنم، می توانیم بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید