کاراته

آغاز اردوهای تیم ملی کاراته در غیاب هروی، استعفای سرمربی جدی شد!

به گزارش خبرنگاران، هفتمین مرحله از رقابت های لیگ جهانی کاراته در سال 2019 جمعه هفته جاری به میزبانی اسپانیا در شهر مادرید آغاز خواهد شد.

20 دی 1398

فریدخمامی: یکی از درآمدهای پایدار فدراسیون های گذشته دان و حکم فروشی بوده است، ثابت می کنم از صیانت کاراته پاسداری نشده است

مازیار فریدخمامی ، رئیس کمیته ساماندهی سبک های فدراسیون کاراته گفت: به نظر می رسد یکی از درآمدهای پایدار در فدراسیون های گذشته دان فروشی و حکم فروشی بوده است.

8 دی 1398

عسگری: امیدوارم با کسب مدال طلا بدهی بازی های آسیایی به خودم را تسویه کنم، می توانیم بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی باشیم

ملی پوش تیم ملی کاراته گفت: اعتقاد دارم بازی های آسیایی و مسابقات جهانی دو مدال به من بدهکار هستند و امیدوارم با کسب طلا در اندونزی بدهکاری این مسابقات به خودم را تسویه کنم.

23 آبان 1398

سلطانی: دیگر دانشجو نیستم و همراه تیم به رقابت های جهانی نمی روم

خبرنگاران: ملی پوش کاراته گفت: دانشجو نیستم که به همراه تیم دانشجویان به مسابقات جهانی بروم به همین دلیل تیم ملی را در رقابت های کاراته وان اندونزی همراهی خواهم کرد.

18 مهر 1398

شهرام هروی: قول ها عملی گردد کسب مدال المپیک دور از دسترس نیست، از تجارب رشته های موفق المپیکی استفاده می کنیم

شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته گفت: اگر قول های داده شده عملی و دغدغه بچه ها رفع گردد کسب مدال در المپیک دور از دسترس نیست.

29 اردیبهشت 1398