طلسم گل زنی سایپا را باید بشکنیم

به گزارش وبلاگ مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، کیانوش رحمتی شنبه شب در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان گفت: مس رفسنجان تیمی پرمهره و پرامکاناتی است و سال جاری با جذب بازیکنان خوب و تأثیرگذار شرایط نسبتاً خوبی داشته اند.

طلسم گل زنی سایپا را باید بشکنیم

وی اضافه نمود: می دانیم آنها در چه لحظه هایی از بازی تیمی خطرناک تری هستند و روی آن لحظات کار نموده ایم. از طرفی خودمان برنامه هایی برای بازی فردا ترسیم نموده ایم تا با یک بازی خوب همراه جنگندگی و فداکاری از سوی بازیکنان بتوانیم سه امتیاز را بگیریم یا به حداقل امتیاز برسیم.

مربی تیم سایپا درباره شرایط این تیم گفت: در این چند هفته از نظر نتیجه گیری خوب عمل ننموده ایم ولی از نظر فوتبالی مسئله ای نداریم.

رحمتی اضافه نمود: تیم ما امیدوار کننده بازی می نماید و تا دقیقه 90 کوشش شان را با جان و دل در زمین انجام می دهند و از نظر مالکیت و خلق موقعیت و شرایط خوبی داریم اما باید طلسم چند هفته گل نزنی را برطرف کنیم و شاید از فردا بتوانیم این مشکل گلزنی را حل کنیم.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره تیم مس رفسنجان نیز گفت: مس تیم خوبی است، کادرفنی خوبی دارد، بازیکنانی که دست مربی را باز می گذارد که در بازی های مختلف در دقایق مختلف بر اساس نتیجه تاکتیک آن لحظات را داشته باشند آنها نیز برای 3 امتیاز هستند و این مساله از جهتی کار را برای ما سخت و از جهتی کار را راحت ترمی نماید.

رحمتی در خصوص حمایت باشگاه سایپا از ابراهیم صادقی نیز گفت: مدیرعامل سراجی و اعضای هیأت مدیره حمایت خوبی از صادقی دارند و برنامه سه ساله دارند و الان هم بازیکنان خوبی مثل ابوالفضل جلالی داریم به تیم ملی دعوت شده که در آینده تعداد این بازیکنان بیشتر می گردد. آنها نیز نگاه کارشناسانه دارند و می بینند که از نظر فوتبالی تیم سایپا خوب کار می نماید. با دریافت این سه امتیاز از این شرایط خارج می شویم.

رحمتی در خصوص شایعه هایی مبنی بر اولتیماتوم به صادقی گفت: شایعه ها همواره هست و افرادی در فوتبال هستند که به دنبال منافع خودشان هستند. وجود دارد این مسائل اما آنچه واقعیت داشته باشد اما صحبتی از سوی باشگاه باآقای صادقی انجام نشده است.

مربی سایپا در خصوص مصدومان تیمش مطرح کرد: رضا جعفری، فریبرز گرامی، طاها شریعتی و دره مصدوم هستند اما بقیه با تمام وجود تمرین کردن و می خواهیم بهتر از نیمه دوم بازی با سپاهان بازی کنیم و با کسب امتیاز خارج شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1584

به "طلسم گل زنی سایپا را باید بشکنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلسم گل زنی سایپا را باید بشکنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید