تصمیم قاطع نکونام علیه یک استقلالی؛ بازیکن خوبی است اما حق تمرین ندارد!

به گزارش وبلاگ مجله پریها، شرایط دروازه بان سوم استقلال معین نیست و جواد نکونام باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

تصمیم قاطع نکونام علیه یک استقلالی؛ بازیکن خوبی است اما حق تمرین ندارد!

به گزارش خبرنگاران، بعد از صدور رضایتنامه سینا سعیدی فر از سوی مقامات استقلال و حضور این دروازه بان در شمس آذر قزوین و بعلاوه خروج علیرضا رضایی از فهرست آبی ها در آخرین لحظات جابجایی، همچنان گلر سوم استقلال تعیین نیست.

جواد نکونام، سرمربی آبی ها که سیدحسین حسینی و محمدرضا خالدآبادی را به عنوان گلر در اختیار دارد، هنوز تصمیم خود درباره دروازه بان سوم را نگرفته است. او علاقه مند به حفظ سعیدی فر با توجه به شرایط زیر 23 سال بودن این گلر بود اما مدیران باشگاه رضایتنامه سینا را صادر کردند.

در چنین شرایطی محمدجواد کیا، دروازه بان سابق آلومینیوم اراک، که او نیز زیر 23 سال است به تمرینات استقلال اضافه شد، اما در اولین روز حضور در تمرین نکونام به این گلر اجازه تمرین کردن نداد! سرمربی استقلال شب گذشته درباره کیا اعلام نمود که او در گذشته شاگردش بوده و دروازه بان خوبی است، اما چون مدیران باشگاه بدون هماهنگی با او برای جذبش اقدام کردند، از اصول خود عقب نکشیده و اجازه تمرین به این دروازه بان جوان نداده است.

در چنین شرایطی شرایط گلر سوم استقلال هنوز تعیین نیست. بعضی بر این باور هستند که نکونام در روزهای آینده نسبت به جواد کیا عقب نشینی می نماید و او را برمی گرداند و بعضی هم معتقدند که سرمربی استقلال بر موضع خود می ایستد و از تیم امید استقلال یک نفر را به بزرگسالان به عنوان گلر سوم اضافه خواهد نمود.

باید منتظر ماند و دید در شرایطی که محمدرضا خالدآبادی و سیدحسین حسینی جزء نفرات اصلی تیم امید در مسابقات هانگژو خواهند بود و استقلال با کمبود گلر روبرو است، درنهایت چه کسی به عنوان دروازه بان به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 شهریور 1402 بروزرسانی: 21 شهریور 1402 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2297

به "تصمیم قاطع نکونام علیه یک استقلالی؛ بازیکن خوبی است اما حق تمرین ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم قاطع نکونام علیه یک استقلالی؛ بازیکن خوبی است اما حق تمرین ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید