حضور لازلو کنار ملی پوشان تیراندازی در ایتالیا

به گزارش وبلاگ پریها، در حالی که این روزها صحبت های زیادی در خصوص عدم تمایلی لازلو برای حضور در ایران مطرح بود، این سرمربی در جریان مسابقات فینال فینالیست های جام های جهانی راهی ایتالیا شده است.

حضور لازلو کنار ملی پوشان تیراندازی در ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش وبلاگ پریها، لازلو سوچک، سرمربی مجارستانی تیم ملی تفنگ کشورمان پس از سرانجام المپیک و اتمام قراردادش با ایران شرط دریافت مطالبات گذشته خود را برای ادامه همکاری با فدراسیون ایران مطرح نمود و فدراسیون هم گفت که مطالبات وی که شامل پاداش ها و حقوق معوقه است را در 3 قسط پرداخت می نماید.

پس از این موضوع لازلو گفت که اگر با خوش قولی فدراسیون رو به رو گردد در مورد ادامه همکاری به صورت پاره وقت با فدراسیون فکر و تصمیم نهایی خود را اعلام می نماید اما گفته می گردد که وی پاسخی قاطع به فدراسیون نداده است.

این سرمربی مجارستانی طی صحبت هایی با مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی در ریو نیز همچنان بر ادامه همکاری خود با ایران در صورت دریافت مطالباتش تاکید نموده بود و قصد نداشت که به یک باره همکاری خود را با ایران قطع کند چرا که معتقد بود باید فرصتی را برای ملی پوشان فراهم کند تا کم کم با مربیان داخلی اخت شوند و مربیان داخلی نیز بتوانند در کنار راهنمایی های وی تیم ملی را اداره نمایند.

در حالی که در این روزها صحبت های زیادی از بی تمایلی لازلو برای حضور در ایران مطرح بود، این سرمربی در جریان مسابقات فینال فینالیست های جام های جهانی تیراندازی با خودروی شخصی از مجارستان راهی ایتالیا شده است تا راهنمایی تیراندازان ایران در این مسابقات را بر عهده داشته باشد و این شاید چراغ سبزی برای فدراسیون باشد تا بتوانند با مذاکرات بیشتر این سرمربی را در کنار تیراندازان به صورت پاره وقت نگه دارند.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 713

به "حضور لازلو کنار ملی پوشان تیراندازی در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور لازلو کنار ملی پوشان تیراندازی در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید