ستاره پرسپولیس از فردا سرباز است ، هشدار مهم به یحیی قبل از بازی هفته سوم

به گزارش وبلاگ مجله پریها، میثاقی در هشداری غیرمستقیم به پرسپولیسی ها برای استفاده از سرلک گفت: مسئله این است که پرسپولیس در ملاقات هفته سوم مقابل ذوب آهن سرلک را بازی می دهد یا نه.

ستاره پرسپولیس از فردا سرباز است ، هشدار مهم به یحیی قبل از بازی هفته سوم

میلاد سرلک کمتر از 24 ساعت دیگر (یکم شهریور ماه) سرباز می گردد و به طبع نمی تواند پرسپولیس را همراهی کند، اما دعوت زودتر از موعد او به تیم ملی می تواند این بازیکن را تا دو سال دیگر در جمع سرخ پوشان نگه دارد ولی بحث اینجاست که اردوی تیم ایران تا آن موقع شروع نمی گردد و مطمئنا فهرست هم پس از تعطیلی بازی ها اعلام خواهد شد.

محمدحسین میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر در برنامه دوشنبه شب در مورد بحث سربازی هافبک پرسپولیس مطرح کرد: میلاد سرلک یکم شهریور 1402 سرباز می گردد ولی طبق قانون اگر به تیم ملی دعوت می شد (که البته می شد و بگردد محل اختلاف هست)، می تواند تا 30 سالگی بازی کند، اما از یکم سرباز است و نباید بازی کند؛ مگر اینکه در فهرست تیم ملی قرار بگیرد و معافیت او دو سال دیگر تمدید گردد.

او یادآور شد: ما با دوستان مان در نظام وظیفه صحبت کردیم که گفتند ما اصلا وارد این مسائل نمی شویم تا طرح موضوع از سوی یک تیم گردد.

میثاقی تاکید نمود: فهرست تیم ملی تا الان اعلام نشده و اگر اعلام گردد و سرلک باشد، عملا معافیت سربازی او تمدید خواهد شد. همان اتفاقی که می توانست برای سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند بیافتد ولی نیفتاد و آنها به ملوان رفتند.

مجری فوتبال برتر ادامه داد: میلاد سرلک یکم شهریور ماه سرباز است؛ مگر اینکه فهرست تیم ملی اعلام گردد و در آن فهرست باشد، اما الان فهرستی وجود ندارد ولی آیا قانون اجازه می دهد این کار صورت بگیرد؟ نظام وظیفه می گوید ما کاری نداریم که تماس بگیریم و بگوییم فلان بازیکن در فهرست تیم ملی هست یا نه. نظام وظیفه تاکید دارد ما اگر موضوع و شکایت مطرح گردد آنالیز می کنیم و اصلا گرفتن پاسپورت محل صحبت ما نیست.

میثاقی در هشداری غیرمستقیم به پرسپولیسی ها برای استفاده از سرلک گفت: مسئله این است که پرسپولیس در ملاقات هفته سوم مقابل ذوب آهن سرلک را بازی می دهد یا نه ولی در جریان باشید اینطور نیست که نظام وظیفه زنگ بزند و بگوید آقای قلعه نویی فلان بازیکن در فهرست شما هست یا نه. نظام وظیفه براساس سند و مدرک تصمیم گیری می نماید. حالا تصمیم پرسپولیس است که مقابل ذوب سرلک را بازی می دهد و ریسک می نماید یا نه.

او در سرانجام تاکید نمود: نظام وظیفه می گوید اگر یک باشگاه در این باره به فدراسیون فوتبال شکایت کند و فدراسیون هم از ما استعلام بگیرد، ما پیگیری می کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 مرداد 1402 بروزرسانی: 14 دی 1402 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2289

به "ستاره پرسپولیس از فردا سرباز است ، هشدار مهم به یحیی قبل از بازی هفته سوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره پرسپولیس از فردا سرباز است ، هشدار مهم به یحیی قبل از بازی هفته سوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید