سامانه شهروندسپاری در یزد رونمایی شد

به گزارش وبلاگ پریها، خبرنگاران/یزد سامانه شهروندسپاری در مراسمی با حضور استاندار یزد در شهرداری یزد رونمایی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سامانه شهروندسپاری در یزد رونمایی شد

محمدعلی طالبی استاندار یزد در مراسم رونمایی از سامانه شهورندسپاری، این اقدام شورای شهر و شهرداری یزد را از جلوه های خوب نرم افزاری در حوزه الکترونیکی کردن برنامه ها و خدمات خاند و اضافه کرد: علاوه بر این سامانه، در طول دو سه سال گذشته در حوزه نرم افزاری شاهد اتفاقات قابل توجهی هم در شهرداری های استان و هم در حوزه معاونت عمرانی بودیم که هر کدام در کشور نمونه بوده است.

وی گفت: سامانه شهروندسپاری یکی از بهترین سامانه ها در شهرداری یزد است که با بهترین سامانه های شهرداری های کشور قابل رقابت است.

استاندار با بیان این که استان یزد دارای ظرفیت های خوبی برای حرکت به سوی دولت الکترونیک و شهر هوشمند است، گفت: این اقدامات با ایجاد شفافیت در امور استان را به شاخص های حکمرانی خوب نزدیک می کند.

محمدمهدی شرافت معاون شهرسازی شهرداری یزد هم با بیان این که شهرداری یک دستگاه خدمات رسان است، خواستار رقم خوردن چنین اتفاقاتی به صورت فرایندی در استان شد.

وی کمترین اثر این سامانه را سالم سازی سیستم خواند و از دستگاه های دیگر از جمله نظام مهندسی ساختمان استان خواست تا در تحقق این فرایند همکاری داشته باشند.

علی اصغر زحمت کش رئیس سازمان نظام مهندسی شاختمان استان هم یکی از دغدغه های شهروندی را نفس گیر بودن صدور پروانه ساختمانی خواند که با راه اندازیاین سامانه به صورت الکترونیک و در زمان کوتاه تری انجام می شود.

در این مراسم تفاهم نامه ای بین شهرداری و نظام مهندسی درخصوص صدور پروانه های ساختمانی با نقشه معماری منعقد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1715

به "سامانه شهروندسپاری در یزد رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه شهروندسپاری در یزد رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید