ربات کوچکی که درست مثل یک کودک در آغوش شما می خوابد

به گزارش مجله پریها، ربات کوچک ویژه خواب Somnox یکی از جالب ترین ربات هایی است که تا کنون برای خواب افراد طراحی شده است. این ربات که مثل یک بالش کوچک است تجربه ای جالب را در اختیار کاربران می گذارد.

ربات کوچکی که درست مثل یک کودک در آغوش شما می خوابد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این ربات زیبا می تواند الگوی خواب شما را رصد نموده و درست بر اساس الگوی خواب شما تنظیم گردد. سپس با شبیه سازی ریتم تنفس و خواب شما به شما در حین خواب آرامش دهد.

هدف اولیه ربات خواب کاهش استرس است. این ربات نمونه ای از روباتهای منعطف است که می تواند اانقلابی در این زمینه باشد. این ربات جالب می تواند توسط بچه ها و بزرگسالان استفاده گردد. حتی این ربات می تواند خواب نوزادان را تنظیم کند. به خصوص نوزادانی که شبها بسیار بد می خوابند یا چندین بار از خواب بیدار می شوند.

این محصول از ماده ای با کیفیت بالا ساخته شده است و اصلا سنگین نیست. درواقع این ربات از مواد ارگانیک ساخته شده و در نتیجه نوزادان نیز به راحتی در کنار این ربات جالب می خوابند. این روبات دارای یک قسمت شکم نرم است که به آرامی منبسط و منقبض می گردد و سر و صدایی مانند یک هواکش ایجاد می نماید.

می توانید برای ربات خود برنامه نیز معین کنید. یعنی ریتم تنفس این ربات بر اساس دلخواه شما خواهد بود. تجربه نشان داده بسیاری از خانواده ها با یاری این ربات جالب پیروز شده اند به راحتی ربات را برای خواب بهتر فرزندان خود استفاده نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 6 آذر 1398 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 558

به "ربات کوچکی که درست مثل یک کودک در آغوش شما می خوابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربات کوچکی که درست مثل یک کودک در آغوش شما می خوابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید