تخفیف 50 درصدی به شرکت های خلاق حاضر در اینوتکس

به گزارش وبلاگ پریها، شرکت های خلاق حاضر در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX از تخفیف 50 درصدی برخوردار می شوند.

تخفیف 50 درصدی به شرکت های خلاق حاضر در اینوتکس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با نام INOTEX تا کنون 8 دوره برگزاری را پشت سر گذاشته است. این رویداد یکی از گردهمایی های سالانه نقش آفرینان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، محسوب می گردد.

بر اساس آمار دوره های گذشته، پیش از 1400 شرکت و استارتاپ در این رویداد حضور یافته اند. بازدید 40000 نفر از این رخداد و انعقاد 140 تفاهم نامه، از دیگر دستاوردهای، این همایش سالانه محسوب می گردد که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.

اینوتکس محلی برای گردهمایی اجزای اکو سیستم نوآوری و فناوری کشور و رویدادی برای دیدار متخصصین و کارشناسان، کارآفرینان، سرمایه گذاران، مخترعان و سیاست گذاران است. 25 کشور برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی نموده اند.

توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست بوم نوآوری و فناوری وجذب سرمایه برای استارتاپ ها و شرکت ها و نیز معرفی فرصت های نوین سرمایه گذاری، از جمله اهداف اصلی این رویداد محسوب می گردد.

همچنین شرکت های حاضر در این نمایشگاه می توانند از امکان شبکه سازی بین المللی برخوردار شوند. بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و بخش های جانبی از جمله سه قسمت تعریف شده در این نمایشگاه سالانه است.

بر این اساس، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، از حضور شرکت های خلاق در این نمایشگاه حمایت می نماید. این حمایت شامل پرداخت 50 درصد از هزینه اجاره غرفه می باشد.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 872

به "تخفیف 50 درصدی به شرکت های خلاق حاضر در اینوتکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف 50 درصدی به شرکت های خلاق حاضر در اینوتکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید