بوکسور جنجالی به رینگ برمی گردد

به گزارش وبلاگ پریها، مایک تایسون 54 ساله، قهرمان پیشین بوکس سنگین وزن جهان و جوان ترین قهرمان سنگین وزن تاریخ بوکس روز شنبه 22 شهریور در یک مبارزه که با اهداف خیرخواهانه برگزار می شود به مصاف روی جونز جونیور 51 ساله می رود.

بوکسور جنجالی به رینگ برمی گردد

مبارزه تایسون و جونز در واقع شروع یک سری رقابت ورزشی به نام لیگ اسطوره ها است که فقط شامل رویارویی اسطوره های بوکس و ورزش های رزمی نیست. همه ورزشکاران می توانند در این لیگ شرکت کنند ولی تنها یک شرط سر راه آنها واقع شده است: بزرگترینِ بزرگترین افراد حق حضور در این لیگ را پیدا می کنند. ستاره های ورزش های تیمی هم ممکن است برای جدال یک یه یک به این لیگ دعوت شوند. به همین خاطر از انفرنی پنی هارداوی و آلن آیورسن، اسطوره های بسکتبال آمریکا هم خواسته شده تا برای یک بازی به اصطلاح تک به تک به لیگ اسطوره ها ملحق شوند.

بیشتر بخوانید
  • رد پیشنهاد 18 میلیون دلاری از سوی مایک تایسون برای مبارزه با یک برزیلی

مکان مبارزه مایک آهنی و جونز هنوز قطعی نشده ولی احتمال دارد در کالیفرنیا باشد ولی تاریخ قطعی آن، شنبه 22 شهریور است.

اندی فاستر، رئیس کمیسیون ورزش ایالتی کالیفرنیا، بیان نمود که مبارزه تایسون و جونیور را در 8 راند و با کلاه ایمنی و دستکش های 12 اونسی به جای دستکش های استاندارد 10 اونسی برگزار خواهد شد.

مایک تایسون در مورد این مبارزه گفت: مطمئن باشید موردی برای ترس و نگرانی وجود ندارد. ما سال ها در رینگ مبارزه و افتخارات زیادی کسب کرده ایم. ما می توانیم از خودمان محافظت کنیم و این کار را انجام خواهیم داد.

او ادامه داد: من نمی توانم ضربات ضعیف بزنم. من فقط یک راه برای مبارزه بلدم و آن حمله است. داشتن و نداشتن کلاه، مشکل جونز است.

منبع: فرارو
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1147

به "بوکسور جنجالی به رینگ برمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوکسور جنجالی به رینگ برمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید