بوشهر به تدوین نقشه جامع گردشگری احتیاج دارد

به گزارش مجله پریها، استاندار بوشهر گفت: نقشه جامع گردشگری این استان باید توسط استادان برجسته مراکز علمی و آموزشی تدوین گردد.

بوشهر به تدوین نقشه جامع گردشگری احتیاج دارد

اگر علاقمند به سفر با بهترین سفر به تورنتو در زمستان هستید و میخواهید از زیباترین شهر کانادا دیدن کنید با ما همراه شوید.

به گزارش مجله پریها آنلاین به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه پژوهش و فناوری استان بوشهر افزود: با توجه به نقش ارزشمند مراکز آموزش عالی این استان در تدوین اسناد توسعه ای بدون شک نقش مراکز علمی و دانشگاهی در تدوین سندهای مربوط به توسعه و پیشرفت استان بی بدیل است.

وی افزود: طرح پژوهشی در خصوص گردشگری دریایی با رویکرد فناوری و بازار از سوی مراکز علمی و دانشگاهی استان شامل دانشگاه خلیج فارس و گروه های تخصصی برای استفاده از ظرفیت دریا در دست تهیه است.

استاندار بوشهر تأکید کرد: با توجه به ظرفیت های عمده دریا در زمینه های مختلف از جمله گردشگری، انتظار است سایر دانشگاه های استان هم در حوزه مطالعات توسعه گردشگری دریایی ورود نموده و استادان دانشگاهی در این زمینه راهکارهای خود را ارائه نمایند.

گراوند بر لزوم انجام تحقیقات علمی برای شناسایی راهکارهای اجرایی برای استفاده از ظرفیت دریا برای توسعه گردشگری در استان تأکید کرد.

در این نشست 3 طرح گردشگری دریایی با رویکرد فناوری و بازار، نقشه راه اینترنت اشیا و بهینه سازی استفاده از آب شور در زراعت گوجه فرنگی از سوی 3 گروه پژوهشی استان به اعضا ارائه و مورد نقد و آنالیز نهاده شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 765

به "بوشهر به تدوین نقشه جامع گردشگری احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر به تدوین نقشه جامع گردشگری احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید