انتخاب مدرسه نمونه نماز در خوزستان

به گزارش مجله پریها، مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: دبیرستان استعداد های درخشان شهید بهشتی، به عنوان مدرسه نمونه اقامه نماز خوزستان برگزیده شد.

انتخاب مدرسه نمونه نماز در خوزستان

رسول عبدی پور، مدیر آموزش و پرورش بهبهان در تبادل نظر با خبرنگار از بیان داشت: در دین مبین اسلام، نماز ستون دین، معراج مومن و مایه خشنودی خداوند است.

وی اضافه نمود: حوزه پرورشی در زمینه ترویج و اشاعه فرهنگ نماز در مدارس بهبهان اقدامات مفید و سودمندی انجام داده است که اجرای طرح مبین در مدارس متوسطه اول و اقامه نماز روزانه با حضور ائمه جماعت در مدارس از مهمترین فعالیت های صورت پذیرفته است.

عبدی پور اضافه نمود: ستاد اقامه نماز استان خوزستان هر ساله بر اساس معیار های تعیین 130 دستگاه در استان را از لحاظ شاخص نماز مورد آنالیز و ارزیابی قرار می دهد و دستگاه های برتر را معرفی و تقدیر می نماید که سال جاری آموزش و پرورش خوزستان در بین دستگاه ها، شایسته تقدیر ویژه در حوزه نماز نهاده شد.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان ضمن ابراز شعف از پرورش و تربیت دانش آموزان با فرهنگ معنوی و الفت و با نماز گفت: بر این اساس با توجه به نظر اداره کل آموزش و پرورش خوزستان و رای هیات ارزیابی داوری اقامه نماز استان، دبیرستان استعداد های درخشان شهید بهشتی، به عنوان مدرسه نمونه نمازی استان برگزیده شد.

وی در خاتمه کسب این عنوان ارزنده تربیتی را به علی علیپور مدیر منتخب مدرسه نمونه نمازی، معلمان، مربیان، امام جماعت و دانش آموزان نمازگزار این دبیرستان تبریک گفت و برای آنان آرزوی توفیقات روز افزون کرد.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 223

به "انتخاب مدرسه نمونه نماز در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب مدرسه نمونه نماز در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید