آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد

به گزارش وبلاگ مجله پریها، تهران (پانا) - آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و همچنین تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

نمایش شکوفه های گیلاس به کارگردانی سید محمد مساوات که از 30 تیر ماه اجرای خود را در تالار اصلی با ظرفیت 579 تماشاگر و قیمت بلیت 120 هزار تومان آغاز کرده ، روز جمعه 28 مرداد با مجموع 21 اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و میزبانی از 9 هزار و 609 تماشاگر به فروشی معادل یک میلیارد و 37 میلیون و 340 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش آلنده نازنین به کارگردانی محمد برهمنی که از روز 17 تیرماه ماه در تالار چهارسو با ظرفیت 132 نفر آغاز کرده تا امروز با مجموع 34 اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) 4 هزار و 375 تماشاگر 324 میلیون تومان فروش داشته است.

نمایش تب به کارگردانی رویا کاکاخانی نیز که از روز 24 تیرماه اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت 96 نفر آغاز کرده بود در فصل اول اجراهای خود (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) با 21 نوبت اجرا و میزبانی از یک هزار و 90 تماشاگر به فروشی معادل 61 میلیون 313 هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش جانور به کارگردانی کیانوش ایازی که از روز 21 مرداد در کارگاه نمایش با ظرفیت 26 نفر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه رفته بود با مجموع 7 اجرا (احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و 183 تماشاگر 8 میلیون و 650 هزار تومان فروش داشته است.

نمایش پایین گذر سقاخانه به کارگردانی رضا بهرامی هم که از بیستم مرداد ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت 236 نفر روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) با 8 نوبت اجرا و 656 تماشاگر به فروشی 28 میلیون و 396 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش غول نخود فرنگی به کارگردانی حسین فدایی حسین هم که از روز 9 تیر ماه با قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت، تا به امروز با مجموع 30 اجرا و 3 هزار و 839 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 86 میلیون و 666 هزار تو مان دست یافته است.

نمایش پنگوئن ها به کارگردانی زیبا برجی فلاح نیز که از روز جمعه دهم تیرماه اجرای خود را با قیمت 30 هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفته، تا به امروز با مجموع 31 اجرا و 3 هزار و 904 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل 84 میلیون و 712 هزار تومان دست پیدا کرده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 مرداد 1401 بروزرسانی: 29 مرداد 1401 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2128

به "آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید