پکن: بعضی در غرب نمی خواهند موفقیت و پیشرفت چین را ببینند

به گزارش وبلاگ مجله پریها، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به تحریم های هماهنگ آمریکا، انگلیس، کانادا و اتحادیه اروپا علیه کشورش اظهار داشت که بعضی از غربی ها نمی خواهند شاهد توسعه و موفقیت چین باشند.

پکن: بعضی در غرب نمی خواهند موفقیت و پیشرفت چین را ببینند

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزای خبرنگاران، هوآ چونینگ سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز سه شنبه با انتشار پیغام هایی در توئیتر به تحریم های هماهنگ آمریکا، انگلیس، کانادا و اتحادیه اروپا علیه کشورش به بهانه نقض حقوق بشر واکنش نشان داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: بعضی در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و اتحادیه اروپا صراحتاً نمی خواهند که واقعیات را درباره استان سین کیانگ قبول نمایند. آنها اهمیتی برای حقیقت قائل نیستند و به اتهام زنی بر مبنای دروغ ها و اطلاعات غلط اصرار دارند. آنها صرفاً نمی خواهند که موفقیت، توسعه و بهبود زندگی در چین را ببینند.

وی در توئیت دیگری اضافه کرد: آنچه ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و اتحادیه اروپا انجام دادند، اقدامی آشکار در راستای بدنام کردن و آسیب زدن به شأن و وجهه مردم چین، دخالت در امور داخلی چین و نقض شدید حاکمیت و منافع امنیتی چین است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1547

به "پکن: بعضی در غرب نمی خواهند موفقیت و پیشرفت چین را ببینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پکن: بعضی در غرب نمی خواهند موفقیت و پیشرفت چین را ببینند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید