محمد علی گرایی: برگزاری انتخابی جایی برای بحث باقی نمی گذارد

به گزارش وبلاگ پریها، تهران (پانا) - فرنگی کار وزن 77 کیلوگرم تیم ملی ایران، معتقد است برگزاری مسابقات انتخابی در تیم ملی جای حرف و حدیث باقی نخواهد گذاشت.

محمد علی گرایی: برگزاری انتخابی جایی برای بحث باقی نمی گذارد

محمدعلی گرایی ملی پوش وزن 77 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه کرد: هر سال در رقابت انتخابی شرکت نموده ام و به این مسابقات اعتقاد دارم چراکه یک کشتی گیر باید خود را روی تشک کشتی ثابت کند و حرف و حدیثی باقی نگذارد.

وی ادامه داد: اگر تمام رقبای خود را از پیش رو برداری دیگر جای اعتراضی باقی نمی ماند و کسی نمی تواند بگوید که حق من را خورده اند.

گرایی در خصوص مسابقات انتخابی روز پنج شنبه و عملکردش در این رقابت ها گفت: کشتی دریافت با حریفان داخلی سخت است چراکه از ابعاد و زوایا کشتی یکدیگر خبر داریم. من هم کشتی خستی را مقابل پشتام برگزار کردم که خدا را شکر توانستم از سد این حریف سرسخت عبور کنم.

گرایی اضافه کرد: دو هفته ای را هم در اردو حضور داشتیم و تمرینات پرفشاری را انجام دادیم و خبر هم نداشتیم که قرار است مسابقات انتخابی برگزار گردد، ضمن اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا در شیراز نتوانستم تمرینات خود را انجام دهم و کمی به لحاظ بدنی کم آوردم و نتوانستم آنطور که باید قابلیت های خود را به نمایش بگذارم.

وی در خصوص ابتلای برادرش به ویروس کرونا گفت: نام محمدرضا نیز برای انتخابی وزن 67 کیلوگرم اعلام شده بود اما وی به ویروس کرونا دچار شد و نتوانست در این مسابقات حضور یابد، از فدراسیون کشتی و کادر فنی می خواهم برای اینکه عدالت در این وزن رعایت گردد، پس از بهبود برادرم یک رقابت انتخابی در وزن 67 کیلوگرم برگزار نمایند.

ملی پوش کشتی فرنگی ایران در خاتمه با تشکر از فدراسیون کشتی به دلیل برگزاری اردوها و مسابقات در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا گفت: امیدوارم رقابت های جهانی صربستان برگزار گردد و بتوانم نماینده شایسته ای برای کشورمان در این مسابقات باشم و با دست پر باز گردم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1309

به "محمد علی گرایی: برگزاری انتخابی جایی برای بحث باقی نمی گذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد علی گرایی: برگزاری انتخابی جایی برای بحث باقی نمی گذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید