کشتی فرنگی

سعید عبدولی غایب بزرگ انتخابی تیم ملی کشتی

به گزارش خبرنگاران، با نظر کادر فنی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی قرار شد ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی 2020 صربستان طی برگزاری رقابتهای انتخابی تعیین شود. تصمیمی عجیب و دور از انتظار از محمد بنا و همکارانش در کادر فنی که برخی از اهالی کشتی،...

7 آذر 1399

چرخه انتخابی هم موافق دارد هم مخالف، به جای پیغام رودررو حرف بزنید

علی اشکانی با بیان اینکه هر قانونی در هنگام تدوین و اجرا، مخالفان و موافقان متعددی دارد، به خبرنگاران گفت: تجربه ثابت کرده هرگاه قانونی در عرصه های گوناگون وضع می شود، مخالفان و موافقان مختلفی دارد که هر دسته مطابق با اهداف و خواسته های خودشان به آن قانون...

17 تیر 1399

برپایی اردوی تیم های ملی کشتی در ترکیه منتفی است، مسافران قرقیزستان به سرعت انتخاب خواهند شد

با توجه به برپایی اردوی تیم ملی کشتی ترکیه در خارج از این کشور، حضور تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در ترکیه منتفی است.

7 اسفند 1398

به پیشنهاد محمد بنا، اسم خانه کشتی تغییر می نماید

به پیشنهاد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، نام خانه کشتی محمد بنا تغییر خواهد نمود.

29 دی 1398

قهرمانی جردن باروز و لوپز در مسابقات پان آمریکن

به گزارش خبرنگاران، چهره های نامدار و بزرگ کشتی دنیا در این دوره از مسابقات به میدان رفتند که از آن جمله می توان به جردن باروز آمریکایی و لوپز کوبایی اشاره کرد.

22 آبان 1398

تیم کشتی فرنگی جوانان راهی صربستان می شود

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی بزرگسالان یادواره لوبومیر ایوانوویچ روز شنبه 11 خردادماه در کشور صربستان برگزار می شود و ترکیب تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

3 مرداد 1398