سلطانی فر: یقین دارم که در هر 4 مسابقه پیروز می شویم، 20 میلیارد برای احداث کمپ اختصاص می دهیم

به گزارش وبلاگ پریها، وزیر ورزش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال گفت: وزارت ورزش در مرحله اول حداقل 20 میلیارد تومان برای احداث کمپ در سال 1400 اختصاص خواهد داد که به امید خدا بلافاصله عملیات اجرای کمپ شروع گردد.

سلطانی فر: یقین دارم که در هر 4 مسابقه پیروز می شویم، 20 میلیارد برای احداث کمپ اختصاص می دهیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مسعود سلطانی فر در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال گفت: امروز توفیق پیدا کردیم که به کیش سفر کوتاهی داشته باشیم و از نزدیک اردو را ببینیم. خدا قوت به اعضای تیم، بازیکنان و کادرفنی و مدیران فدراسیون دارم و از جناب آهنگران تشکر می کنم که با همه توان و امکانات بهترین شرایط را برای تیم ملی در جزیره کیش فراهم کردند. اردوی کیش شرایط آب و هوایی اش با شرایط بحرین مطابق و هماهنگ است.

وی اضافه نمود: ما باید در سه مسابقه دور برگشت میزبان می شدیم اما به دلیل شرایط کرونا ای اف سی تصمیم گرفت که این مسابقات به صورت متمرکز برگزار گردد و متاسفانه تصمیم ناعادلانه ای گرفته شد. آنها تحریم ها را بهانه کردند و محدودیت هایی بخاطر مسایل پولی، بازرگانی و حمل نقل را بیان کردند. فدراسیون فوتبال و سایر دستگاه ها پیگیری ها را انجام دادند اما امکان تغییر در تصمیم گرفته شده به وجود نیامد. در نهایت 13 تا 15 خرداد قرار شد که این مسابقات به صورت متمرکز در بحرین برگزار گردد.

وزیر ورزش توضیح داد: بازیکنان ما همیشه در دو سه دهه اخیر شاید هم بیشتر نشان داده اند که هرموقع تحت فشار بوده اند و مسائل خاصی برایشان به وجود آمده و از میزبانی محروم شده اند یا مسائل دیگر داشته ایم توانسته اند گلیم شان را از آب بیرون بکشند و طرفداران را مسرور نمایند.

سلطانی فر با اشاره به 4 مسابقه تیم ملی در بحرین تاکید نمود: یقین دارم که در هر 4 مسابقه پیروز می شویم. در دو بازی که حریفان خیلی سختی نداریم البته هر چهار تیم سخت نیستند ولی شرایط میزبانی برای یکی از تیم ها فراهم شده است و امیدوارم از این مرحله با موفقیت عبور خواهیم کرد و پیروزی بزرگی برای ملت ایران رقم خواهد بخورد.

وی در خصوص اینکه آیا پاداشی برای صعود ملی پوشان از این مرحله در نظر گرفته اید یا نه؛ گفت: حرفم هنوز تمام نشده بود و نگذاشتید صحبت هایم را ادامه بدهم. از یک ماه و نیم و دو ماه قبل نشست های مستمری با عزیزی خادم برگزار کردیم. وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال جلسات مختلفی داشتند تا بتوانیم شرایط خوبی را فراهم کنیم و اینکه چه احتیاجها، مسائلی و محدودیت هایی داریم و چه ملاحظاتی باید در نظر گرفته گردد تا از این گردنه عبور کنیم. خوشبختانه در فضایی توام با تفاهم کار را جلو بردیم و قرار شد احتیاجهای مختلف تامین گردد. هم از جهت احتیاجهای اقتصادی و تدارکات مختلف همه یاری کردند و جا دارد تشکر کنم از سازمان منطقه آزاد کیش، سازمان برنامه و بودجه و همکارانم در وزارت ورزش که به هر حال این کوشش بسیار خوبی است که فدراسیون فوتبال داشت.

وزیر ورزش مطرح نمود: ریاست جدید فدراسیون هم حدود سه ماه است که مشغول فعالیت شده اند و با انبوهی از مسائل روبرو شده اند و شانه به شانه هم کار را جلو بردیم و کوشش کردیم که احتیاجهای واقعی را در بهترین شرایط تامین کنیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد و به مرور منابع اقتصادی تامین شد. مقادیر زیادی که مباحثش این طرف و آنطرف بود و بعضی حاشیه سازی می کردند اما تمامی احتیاجها تامین و پرداخت شده و محدودیت هم نداریم. اینکه حالا رقم یاری دولت، سازمان برنامه بودجه یا وزارت ورزش چقدر هست سقفی نداریم.

وی تأکید کرد: برای موفقیت تیم ملی، مسروری و شور و شعف جوانان کشورمان که پیروزی های مهمی را در این مسابقات به دست می آورند و نصیب مردم مان می گردد محدودیتی قائل نیستیم. با عزیزی خادم صحبت کردیم در تمامی مراحل کوشش مان بر این بوده که بهترین امکانات را فراهم کنیم هر مقداری که احتیاج بوده تأمین شده و هر مقداری هم که احتیاج باشد برای حضور مقتدرانه تیم ملی فوتبال مان در این آوردگاه بسیار مهم تأمین خواهد شد و هیچ محدودیتی در تأمین منابع اقتصادی نداریم.

وزیر ورزش در خصوص اینکه گفته شده فقط 20 میلیارد تومان به فدراسیون واریز شده است، گفت: اصلاً بحث ارقام 40 و 50 و 30 میلیارد و... را نداریم تا الان 30 میلیارد تومان پرداخت نموده ایم ظرف چند روز آینده باز مبلغ دیگری پرداخت می کنیم هر چقدر که احتیاج باشد برای نتیجه گیری مناسب احتیاج فدراسیون و تیم ملی را تأمین خواهیم کرد.

سلطانی فر در مرد اینکه معاونش علی نژاد گفته است که 20 میلیارد تومان بیشتر نباید پرداخت گردد، گفت: من دارم صحبت می کنم اگر اجازه بدهید! دو نکته را خدمت تان بگویم اول اینکه با مشورتی که با جناب عزیزی خادم انجام دادیم پاداشی در نظر گرفتیم که ان شاءالله در صورت صعود تیم از این مرحله که تقریباً این صعود را ما قطعی می دانیم این پاداش به همه اعضای تیم ملی فوتبال ایران پرداخت خواهد شد. اگر از گذشته هم من این را تعهد نموده ام بازیکنان ما پاداشی را بابت بازی های قبل طلب دارند آنها را هم پرداخت می کنیم.

وی اعلام نمود: هیچ محدودیتی نداریم با بازیکنان تیم صحبت نموده ایم که با آرامش و بدون دغدغه کارشان را انجام بدهند و ان شاءالله تا چهار پیروزی را به دست بیاورند. نکته دوم اینکه جناب آهنگران تشریف دارند، امروز صبح تفاهم نامه ای بین فدراسیون فوتبال و سازمان منطقه آزاد کیش امضا شده و به انجام رسیده است که کمپ مناسبی برای تیم های ملی در اینجا احداث گردد و جزئیاتش را با هم بعدازظهر صحبت کردیم، هم با آقای آهنگران و هم عزیزی خادم. ان شاءالله قرارداد آن هفته آینده امضا می گردد. یک مرحله هم جلو رفته اند و امضا می گردد. عصر به آقای عزیزی خادم گفتم وزارت ورزش در مرحله اول حداقل 20 میلیارد تومان برای احداث این کمپ در سال 1400 اختصاص خواهد داد که به امید خدا بلافاصله عملیات اجرای کمپ شروع گردد و به امید خدا یک کمپ بسیار خوب داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1679

به "سلطانی فر: یقین دارم که در هر 4 مسابقه پیروز می شویم، 20 میلیارد برای احداث کمپ اختصاص می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: یقین دارم که در هر 4 مسابقه پیروز می شویم، 20 میلیارد برای احداث کمپ اختصاص می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید