خیلی برنامه ها با ماه چهره خلیلی داشتیم اما نشد ، ماه چهره در لندن دفن می گردد

به گزارش وبلاگ پریها، در حالی که گریه امانش را بریده است، می گوید: قرار بود برگردد ایران ... خیلی کارها و برنامه ها داشتیم با هم، اما نشد...

خیلی برنامه ها با ماه چهره خلیلی داشتیم اما نشد ، ماه چهره در لندن دفن می گردد

به گزارش وبلاگ پریها به نقل از ایسنا، نعیمه نظام دوست ـ بازیگر سینما و تلویزیون در حالی که از شدت گریه و ناراحتی به خاطر درگذشت ماه چهره خلیلی به سختی صحبت می کرد، چنین ادامه داد: چه بگویم؟! ماه چهره عشق بود، زندگی بود، قوی بود، مهربان بود.

نظام دوست با بیان اینکه چند ماهی می شد که متوجه بیماری ماه چهره خلیلی شده بود، بیان کرد: من ماه آذر سال گذشته بود که متوجه بیماری اش شدم ... آمده بود ایران. گفت من بروم کارهایم را بکنم و برگردم. قرار بود بیاید ایران. خیلی کارها داشتیم که بکنیم اما نشد.

این هنرمند در ادامه از دوستی 13 ساله اش با ماه چهره خلیلی گفت و با بغض بیان کرد: 13 سال است که ماه چهره را می شناختم. سر تصویربرداری سریال نردبام آسمان در سال 86 بود که دوستی مان شکل گرفت.

نظام دوست با اشاره به اینکه ماه چهره خلیلی ساکن خارج از کشور بوده ولی در ایران هم خانه داشته و زیاد به ایران می آمده است، گفت: با اینکه ساکن خارج از کشور بود اما زیاد با هم رفت و آمد داشتیم. خیلی عِرق ایران را داشت. ماه چهره خیلی ایرانی بود، خیلی.

به گفته نظام دوست، ماه چهره خلیلی در همان لندن به خاک سپرده می گردد و پیکر او را به ایران نخواهند آورد.

ماه چهره خلیلی ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ با نقش جاریه در مختارنامه فعالیت هنری اش را در تلویزیون شروع و با نقش مرضیه در در سریالی به همین نام انتها داد.

او آدینه ـ 17 مرداد ماه ـ پس از دو سال مبارزه با بیماری سرطان کبد، از جهان رفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1161

به "خیلی برنامه ها با ماه چهره خلیلی داشتیم اما نشد ، ماه چهره در لندن دفن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیلی برنامه ها با ماه چهره خلیلی داشتیم اما نشد ، ماه چهره در لندن دفن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید