خرابی پله برقی پل های عابر زیر سر عامل انسانی ، پیمانکارانی که قطعات پل های جنوب شهر را به شمال شهری ها می فروختند

به گزارش مجله پریها، معاون فنی و مهندسی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران درباره آخرین شرایط تعمیر و نگهداری پل های عابر پیاده مکانیزه در پایتخت شرح داد.

خرابی پله برقی پل های عابر زیر سر عامل انسانی ، پیمانکارانی که قطعات پل های جنوب شهر را به شمال شهری ها می فروختند

به گزارش مجله پریها به نقل از مجله پریها، وحید سرلک معاون فنی و مهندسی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در تشریح آخرین اقدام های اجرا شده برای تعمیر و نگهداری پل های عابر پیاده مکانیزه، گفت: تعمیر و نگهداری پل های عابر پیاده مکانیزه از اردیبهشت ماه به سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران واگذار شد.

معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به مشکل های اساسی پله برقی پل های عابر پیاده، گفت: پیدا شدن لاشه گربه، خارج شدن چند کیسه زباله تنها گوشه از مواردی بود که همکاران من در زمان باز کردن پله برقی جهت مشخص عیب دستگاه با آن روبرو شدند.

سرلک ادامه داد: یکی دیگر از مشکلاتی که با آن روبرو شدیم عملکرد نامناسب پیمانکاران در ارایه خدمت در این زمینه به مناطق بود که بارها مشاهده شد اقلام نامناسب و بی کیفیت را به جای قطعه درجه یک فاکتور نموده و پول آن از مناطق دریافت شده بود.

او بیان نمود: یکی دیگر از مواردی که بارها مشاهده شد، باز کردن قطعه های پله برقی از مناطق جنوب شهر از سوی پیمانکار و فروش آن به شهرداری مناطق شمالی پایتخت بود و ما هم به دلیل بعضی از همین موارد به مناطق نامه زدیم تا تضامین بعضی از پیمانکاران را به دلیل اهمال در امور محوله آزاد نکنند.

معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که در حال حاضر چه تعداد پله برقی خراب است، بیان نمود: از 474 دستگاه پله برقی 160 دستگاه آن خاموش است که تا به امروز با توجه به گذشت 2 ماه از ورود سازمان حمل و نقل و ترافیک به موضوع 40 دستگاه آن تعمیر و روشن شد.

سرلک در پاسخ به این سوال که پله برقی های پایتخت تا چه تاریخی به شکل کامل تعمیر و روشن می گردد، گفت: تا یک ماه آینده تمامی پله برقی های پل های عابر پیاده تعمیر و روشن می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1102

به "خرابی پله برقی پل های عابر زیر سر عامل انسانی ، پیمانکارانی که قطعات پل های جنوب شهر را به شمال شهری ها می فروختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرابی پله برقی پل های عابر زیر سر عامل انسانی ، پیمانکارانی که قطعات پل های جنوب شهر را به شمال شهری ها می فروختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید