خبرنگاران حاجی میرزایی: در آموزش با انباشت اطلاعات روبرو بودیم

به گزارش وبلاگ پریها، تبریز- خبرنگاران - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نگرش ما به مقوله تعلیم و تربیت باید تغییر کند، گفت: ما در آموزش با انباشت اطلاعات روبرو بودیم که در حال تغییر آن هستیم .

خبرنگاران حاجی میرزایی: در آموزش با انباشت اطلاعات روبرو بودیم

محسن حاجی میرزایی روز دوشنبه در نشست با دانش آموزان منتخب استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه کرونا همه مناسبات جمعی را تحت تاثیر قرار داده و به آموزش یک ضربه اساسی زده است، اضافه کرد: کوشش ما این است که جلوی افت آموزش و پرورش را در تاثیرپذیری از شرایط شیوع کرونا بگیریم.

وی با بیان اینکه این فضا در کنار همه تهدیداتی که داشته است، فرصت های طلایی نیز دارد، یادآور شد: خلاقیت، نوآوری و ظرفیت های ذهنی انسان ها در تغییرات بروز می دهد.

حاجی میرزایی تاکید نمود: ما باید در عرصه فضای مجازی خودمان را تقویت کنیم چرا که آینده در این فضا اتفاق می افتد.

وزیر آموزش و پرورش با یادآوری اینکه نقش معلم قابل کاهش و حذف کردن نیست، گفت: نرم افزار شاد و تلویزیون ابزارهای دست معلم است.

به گزارش خبرنگاران، محسن حاجی میرزایی صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی شد و پس از ملاقات با امام آدینه تبریز در نشست های جداگانه با معلمان و اصحاب فرهنگیان آذربایجان شرقی و دانش آموزان منتخب استان شرکت کرد.

امروز همچنین بخش نخست دهکده ورزشی دانش آموزی استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح و بخش هایی نیز کلنگ زنی شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1543

به "خبرنگاران حاجی میرزایی: در آموزش با انباشت اطلاعات روبرو بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حاجی میرزایی: در آموزش با انباشت اطلاعات روبرو بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید