خانم بازیگر، دزد از آب در آمد!، ایده سرقت از سکانس یک فیلم گرفته شد

به گزارش وبلاگ پریها، خبرنگاران : شکایت های سریالی و مشابه در بیمارستان های پایتخت توسط زن میانسال به پلیس آگاهی ادامه داشت و از همه آن ها به روش مشابه سرقت شده بود.

خانم بازیگر، دزد از آب در آمد!، ایده سرقت از سکانس یک فیلم گرفته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از همشهری، بازیگر سیاهی لشکر فیلم های سینمایی به اتهام سرقت دستگیر شد. این زن با حضور دیلمر بیمارستان های تهران، زنان همراه بیماران را بیهوش می کرد و طلا و جواهراتشان را به سرقت می برد.

تحقیقات در این پرونده از یک ماه قبل و با شکایت زنی جوان آغاز شد. این زن با حضور در کلانتری 106نامجو از سرقت طلا و 20میلیون پول نقد همراهش در یکی از بیمارستان ها خبر داد و گفت: چند روز قبل مادرم مبتلا به کرونا شد و او را به بیمارستان بردم. به گفته پزشکان باید یک هفته ای در بیمارستان بستری می شد. به دلیل اینکه قرنطینه بود نمی توانستم به ملاقاتش بروم اما دلم نمی آمد که به خانه بروم. به همین دلیل بیشتر اوقات به بیمارستان می رفتم و در محوطه آنجا می نشستم تا از حال مادرم باخبر شوم.

وی ادامه داد: روز سومی که مادرم بستری بود و من روی نیمکت محوطه بیمارستان نشسته بودم زنی را دیدم که حدودا 45ساله بود. او می گفت خیر است و در یک خیریه کار می کند. می گفت اگر بیماری داری که دربیمارستان بستری است و نیاز به دارو دارد، می تواند برای تهیه دارو کمک کند. اما من نیاز به پول و کمک مالی نداشتم. با وجود این گفتم اگر کسی را پیدا کردم که نیاز مالی داشت به او معرفی خواهم کرد.

شاکی گفت: این زن یک بطری آبمیوه همراهش بود به همراه 2 لیوان یکبار مصرف. جلوی چشمم آبمیوه را داخل لیوان ها ریخت و خودش لیوان اول را سرکشید و دومی را به من داد. با اصرار او لیوان را گرفتم اما دقایقی بعد از خوردن آبمیوه دچار سرگیجه شدم و از هوش رفتم. چشمانم را که باز کردم روی نیمکت بودم. حدود 7ساعتی بیهوش بودم و چون روی صندلی خوابیده بودم کسی شک نکرده بود. آنجا بود که متوجه شدم آن زن همه طلا و جواهراتم را که حدود 40میلیون تومان ارزش داشت به همراه 20میلیون تومان پول نقد را که داخل کیفم بود سرقت کرده است.

شکایت های سریالی

با این شکایت، تحقیقات برای شناسایی زن سارق آغاز شد اما طولی نکشید که دومین شکایت مشابه نیز پیش روی پلیس قرار گرفت.

دومین شاکی نیز زنی جوان بود که مانند نخستین شاکی به دام زنی که خودش را خیر معرفی کرده بود افتاده بود. زن جوان می گفت به همراه دوستش به بیمارستانی در تهران رفته که زن سارق او را با آبمیوه مسموم بیهوش کرده است.

وی گفت: دوستم، پسری خردسال دارد که مریض است. روز حادثه همراه هم به بیمارستان رفتیم که از پسرش نوار مغزی بگیرند اما پسرش دچار تشنج شد و او را بستری کردند. پس از آن به محوطه بیمارستان رفتم که هوا بخورم و در آنجا زن میانسالی سراغم آمد و وقتی از بیماری پسر دوستم گفتم، گفت که می تواند هزینه داروهای او را بپردازد و تحت پوشش سازمان خیریه قرار دهد. پس از آن یک لیوان آبمیوه به من داد که وقتی آن را خوردم بیهوش شدم و چند ساعت بعد که به هوش آمدم، فهمیدم که وی همه طلاها و پول هایم را سرقت کرده است.

دستگیری؛ آخرین سکانس

تعداد افرادی که از زن خیر شکایت داشتند روزبه روز در حال افزایش بود. همه شاکیان زن بودند و در محوطه بیمارستان ها در دام سارق گرفتار شده بودند. در این شرایط مأموران مشخصات سارق را به مأموران پلیس مستقر در بیمارستان ها اعلام کردند تا اینکه چند روز قبل زمانی که زن سارق در جست وجوی شناسایی طعمه جدید بود شناسایی شد.

او با یک پاکت آبمیوه و 2 لیوان یکبار مصرف قصد داشت از زنی در محوطه یکی از بیمارستان ها سرقت کند که مأموران متوجه وی شدند و او را دستگیر کردند.

این زن در بازپرسی ها مدعی شد که بازیگرسیاهی لشکر فیلم های سینمایی است و در یک سازمان خیریه کار می کند. او در ابتدا مدعی بود که بی گناه است اما وقتی مأموران در بازرسی وسایلش قرص های خواب آور کشف و شاکیان او را شناسایی کردند به سرقت های سریالی در محوطه بیمارستان ها اقرار کرد و با دستور قضایی راهی بازداشتگاه شد.

گفت وگو با متهم

متهم دستگیرشده 50ساله است و می گوید به خاطر پول، نقشه سرقت کشیده است. او وقتی به شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت منتقل شد و مقابل بازپرس علی وسیله ایرد موسی قرار گرفت به سرقت های سریالی اقرار کرد و از جزئیات نقشه اش گفت.

ایده سرقت ها چطور به ذهنت رسید؟

در یکی از فیلم های پلیسی که بازی می کردم در یکی از سکانس ها زنی با همین شیوه بیهوشی سرقت می کرد. ایده سرقت همان روز به ذهنم رسید اما می ترسیدم آن را اجرا کنم. هم ترس دستگیری داشتم و هم وحشت آبروریزی. به همین دلیل بی خیالش شدم اما مسائل مالی و تامین مخارج 2 فرزندم باعث شد که نقشه ام را عملی کنم.

فکر نمی کردی با این ایده تکراری لو بروی؟

من خیلی خوب نقش بازی می کردم. چون عاشق بازیگری هستم. از کودکی دلم می خواست روزی بازیگری مشهور شوم. حتی در چندین فیلم هم بازی کرده ام و از نزدیک هنرپیشه های حرفه ای و بازی کردن های آنها را دیده ام. به همین دلیل می دانستم که از پسش برمی آیم و لو نمی روم. البته بارها پیش آمده بود که طعمه هایم متوجه نقشه ام می شدند، حتی یکی از آنها هنگامی که قرص ها را داخل آبمیوه ریختم متوجه شد. بعد آغاز کردم به نقش بازی کردن. گفتم در مقابل دوربین مخفی قرار دارید. یعنی گوشی ام را نشان دادم و گفتم برای اینستاگرام، فیلم های خنده دار تهیه می کنم. آنها هم باور می کردند و به این ترتیب از دستشان خلاص می شدم.

اما درنهایت دستگیر شدی؟

چون در یک بیمارستان 2بار سرقت کردم. یعنی یک بار چند وقت قبل از زنی که همراه بیمار بود سرقت کردم و بار دوم هم وارد همان بیمارستان شدم که لو رفتم. اشتباه از خودم بود.

با اموال سرقتی چه می کردی؟

طلاها را می فروختم و پول ها را هم خرج می کردم.

چند مورد سرقت انجام دادی؟

یک ماهی می شود که سرقت ها را آغاز کردم. بعید می دانم تعدادشان به 10مورد هم برسد. حالا که دستگیر شده ام نگران فرزندانم هستم. نمی دانم تکلیف آنها چه می شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1329

به "خانم بازیگر، دزد از آب در آمد!، ایده سرقت از سکانس یک فیلم گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم بازیگر، دزد از آب در آمد!، ایده سرقت از سکانس یک فیلم گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید