جلسه سران قوا درباره وقایع اخیر کشور

به گزارش وبلاگ مجله پریها، سران قوا با قدردانی از مردم با بصیرت ایران، نقش آفرینی هوشمندانه و جدی دستگاه های مسئول را در راستای آرامش بخشی به کشور، مقابله با آشوبگری و صیانت از نظم و امنیت عمومی خواهان شدند.

جلسه سران قوا درباره وقایع اخیر کشور

به گزارش ایرنا، سران سه قوه در جلسه عصر شنبه که در محل نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد، ضمن آنالیز مسائل روز و وقایع اخیر کشور، نقش آفرینی هوشمندانه و جدی دستگاه های مسئول را در راستای آرامش بخشی به کشور، مقابله با آشوبگری و صیانت از نظم و امنیت عمومی خواهان شدند.

روسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه، ضرورت شناخت و تبیین توطئه های ایران ستیزان و دشمنان انقلاب اسلامی را از سوی رسانه ها و نخبگان مورد تاکید قرار دادند و از مردم شریف کشورمان که با بصیرت، زمان شناسی و مرزبندی هوشمندانه، برنامه ریزی پیچیده و چندلایه دشمنان برای بحران سازی در کشور را تا کنون ناکام گذارده اند، قدردانی کردند.

در این جلسه بعلاوه بر صیانت از جان و مال مردم و بعلاوه نظم و امنیت جامعه بعنوان یکی از وظایف جدی نظام حکمرانی تاکید و در این راستا به همه دستگاه های دارای مسئولیت تکلیف شد، با کنشگری فعالانه و پایش دقیق تحولات وظایف خود را در راستای صیانت از آرامش و امنیت جامعه ایفا نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مهر 1401 بروزرسانی: 10 مهر 1401 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 2152

به "جلسه سران قوا درباره وقایع اخیر کشور" امتیاز دهید

1 کاربر به "جلسه سران قوا درباره وقایع اخیر کشور" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه سران قوا درباره وقایع اخیر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید