تعطیلی بخشی از سینما های آمریکا برای اولین بار در پی شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ پریها، برای نخستین بار بعد از شیوع ویروس کرونا، سینما ها در بخش هایی از منطقه پنسیلوانیای آمریکا تعطیل شدند.

تعطیلی بخشی از سینما های آمریکا برای اولین بار در پی شیوع کرونا

به گزارش خبرنگار به نقل از هالیوود ریپورتر، اولین تعطیلی یکی از سینما های مهم آمریکا از منطقه پنسیلوانیا و نیوجرسی رقم خورد و مسئولان محلی این منطقه برای احتیاط بیشتر در پی شیوع ویروس کرونا، سینما ها را بستند.

پیش از این یکی از سینما های مستقل آمریکا، به نام متروگراف پس از آنکه اجتماعات به کمتر از 500 نفر محدود شد، تعطیل شده بود.

تعطیلی سینما ها در این منطقه شامل 10 سینما از سینما های زنجیره ای AMC می شود. در بین این ده سینما، سینمای منطقه گاردن استیت نیز دیده می شود که یکی از مورد استقبال ترین سینما های این کشور محسوب می شود. روز جمعه نیز اعلام شده بود در نیوجرسی تمامی سینما ها بسته خواهند بود. در این ایالت تا کنون 69 مورد مبتلا به ویروس کورنا شناسایی شده است که باعث شد از سوی مسئولان این منطقه شرایط اضطراری اعلام کنند. در ناحیه پنسیلوانیا نیز 47 مورد مبتلا ثبت شده است.

در حالی که سینما ها به طور گسترده در اروپا و بخش هایی از آسیا از جمله کشور چین به طور کامل بسته شده اند، سینما های آمریکا حتی با کاهش ظرفیت برای رعایت فاصله، تا به امروز به کار خود ادامه داده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 891

به "تعطیلی بخشی از سینما های آمریکا برای اولین بار در پی شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی بخشی از سینما های آمریکا برای اولین بار در پی شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید