با متمردین در هر جایگاهی برخورد می کنیم، به تیم خود ایمان داریم

به گزارش وبلاگ پریها، به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه شهرداری ارومیه، پیمان رضایی مدیرعامل این باشگاه در پی دو باخت پی در پی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: قطعا نتیجه ای که همه ما و هواداران انتظار داشتیم در این دو بازی رقم نخورد و ما که همه تلاش و برنامه هایمان به خاطر شادی دل هواداران و مردم شریف ارومیه است از دل آزرده شدن هوادارانمان از آنها به عنوان صاحبان اصلی تیم معذرت می خواهیم.

با متمردین در هر جایگاهی برخورد می کنیم، به تیم خود ایمان داریم

رضایی با اشاره به اینکه رقابت های این فصل به اعتقاد همه کارشناسان و سرمربیان بدلیل تعدد تیم های مدعی سخت است گفت: با یک یا دو شکست نمی توان قضاوت در پیروز و ناپیروز بودن تیمی در این فرایند طولانی بازی ها داشت. مطمئن هستم که شهرداری ارومیه با عبور از این مرحله سخت در سایه صبوری شما سرمایه های اصلی بر آورنده انتظارات خواهد بود. همانگونه که در همین چند هفته گذشته تیم های بزرگ و پر مهره ای چون سایپا، سپاهان، شهرداری ورامین و فولاد سیرجان هم از شکست مصون نماندند و باز هم نخواهند ماند.

وی افزود : تیم شهرداری ارومیه با هدایت یکی از بهترین مربیان کشور و با حضور بازیکنان تراز اول و ملی پوش در رقابتها حاضر است. قطعا از این دو باخت ناراحت هستیم و باز هم تاکید می کنم با رسیدن میثم صالحی و کوشش همه جانبه بازیکنان، کادرفنی و هماهنگ شدن و یکدلی، حمایت کامل خود را همچنان از تیم خواهیم داشت و به تک تک اعضای کادر فنی و بازیکنان ایمان داریم. قدرتمندتر از قبل برای ایجاد شرایط مناسب وعالی برای رویارویی با حریفان کوشش خواهیم کرد.

رضایی افزود: با شکست در این دو بازی تجارب زیادی کسب کردیم و اعضای کادر فنی تیم با کوشش و کوشش بدنبال رفع مسائل فنی و هماهنگی بیشتر بازیکنان در کارهای تاکتیکی هستند تا بتوانیم زودتر به آن تیمی که همه مردم شهر عشاق دوست دارند در رقابت های لیگ برتر در مقابل حریفان ظاهر شود برسیم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه با جان و دل تمامی انتقادها را قبول می کنیم و درب باشگاه همیشه به روی همه پیشکسوتان،صاحب نظران و اصحاب رسانه باز بوده است ، شرح داد: طبیعی است برخی افراد و جریانات که قبلا امتحان خود را پس داده و از دید مردم و علاقمندان به والیبال کارنامه مردودی دارند با سوءاستفاده از این دو باخت که همانطور در بالا گفته ام بقیه مدعیان هم از باخت مصون نبوده اند ، با پاشیدن بذر یأس و نا امیدی با هوچی گری و ایجاد تفرقه سعی در رسیدن به مقاصد خود دارند و در این بین انتقاد درست برخی از بزرگان و رسانه ها که به قصد خیرخواهی گفته می شود را به جان خریداریم و چراغ راهمان قرار می دهیم.

رضایی ادامه داد : اینگونه تصور نشود که ما خدایی ناکرده در مقابل ضعف های احتمالی بی تفاوتیم ، بلکه طبق روال مدیریتی و بر اساس مکانیزم تشویق و تنبیه با متمردین در هر جایگاهی نیز برخورد می کنیم و به معدود کسانی که سعی دارند عقده های شخصی و غرض ورزانه خود در حالی که تیم به آرامش احتیاج دارد و آتش بیار معرکه می شوند، هشدار می دهیم در صورت ادامه این شرایط از سوی افراد معین و منفعت طلب اجازه نخواهیم داد از کاه کوه بسازند و در مقابل تخریب ها، توهین ها و ... این افراد، بصورت کاملا قانونی از حق مجموعه بزرگ باشگاه شهرداری که متعلق به همه مردم است دفاع خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری در پایان با اشاره به اینکه به زودی با همت کادر فنی و بازیکنان قطعا روزهای خوبی برای تیم والیبال شهرداری ارومیه رقم خواهد خورد گفت: دلمان آزرده است از اینکه هوادارانمان یار همیشگی را در سالن نداریم اما به همان عهدی که در اولین روزهای حضور در لیگ برتر بستیم پایبندیم و برای کسب مقامی در جایگاه شهر عشاق والیبال از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود. به امید روزهای خوش والیبال ارومیه.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1242

به "با متمردین در هر جایگاهی برخورد می کنیم، به تیم خود ایمان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با متمردین در هر جایگاهی برخورد می کنیم، به تیم خود ایمان داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید