اصفهان، خرمگاه: 2 بازیکن سایپا باید اخراج می شدند، پنالتی ما هم گرفته نشد، با برکناری آذری شرایط روحی خیلی خوبی نداشتیم

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت که برکناری سعید آذری از نظر روحی و روانی روی بازیکنان این تیم تأثیر منفی گذاشته است.

اصفهان، خرمگاه: 2 بازیکن سایپا باید اخراج می شدند، پنالتی ما هم گرفته نشد، با برکناری آذری شرایط روحی خیلی خوبی نداشتیم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، محمد خرمگاه پس از شکست 3 بر 2 تیم فوتبال ذوب آهن برابر سایپا گفت: به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می گویم. بازیکنان ما کوشش خوبی کردند، اما روی حرکتی ساده و بی تجربگی بازیکن ما اخراج شد.

وی با بیان اینکه بازیکنان ذوب آهن آنچه را که کادر فنی از آنها خواستند، در زمین اجرا کردند، توضیح داد: شانس با ما یار نبود و توپ های ساده ای وارد دروازه مان شد. امیدوارم در روزهای آینده شرایط خوبی را تجربه کنیم. این بازی نوید روزهای خوبی می دهد و مطمئناً روزهای خوب و آینده روشنی خواهیم داشت.

مربی تیم ذوب آهن درباره اینکه ابیا بووی باکر، مدافع این تیم از مهاجمان سایپا عقب می افتاد، اعلام کرد: او بازیکن قابلی است، اما صد درصد آماده بازی نیست. ما احتیاج داریم که از باکر استفاده کنیم، اما او از لحاظ بدنی عقب است. باید یاری کنیم که این بازیکن به آمادگی صد درصد برسد.

خرمگاه درباره عملکرد ضعیف محمدباقر صادقی، دروازه بان ذوب آهن توضیح داد: او و سایر بازیکنان، شرایط سختی دارند و باید به هم یاری کنیم. عیار بازیکنان در یک یا دو بازی تعیین نمی گردد. صادقی دروازه بان باتجربه ای است و مطمئن هستیم در ادامه مسابقات به ما یاری می نماید. اگر شکست خوردیم، همه در این شکست مقصر هستیم و اگر برنده شویم، همه با هم پیروز می شویم.

وی در خصوص برکناری سعید آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: اگر بخواهیم در این باره صحبت کنیم، می گویند بهانه می گیریم. مطمئن باشید بعد از این اتفاقات وضعیت ما از لحاظ روحی به هم خورد. این تصمیم، صلاحدید باشگاه بود و من هم به آذری خسته نباشید ویژه می گویم. او برای باشگاه دلسوزی می کرد و فردی است که برای باشگاه ذوب آهن و ورزش ما زحمات زیادی کشیده است. امیدوارم او در آینده شرایط خوبی داشته باشد. اگر فردا (آدینه) این اتفاق رخ می داد، خیلی بهتر بود. امروز اما با برکناری آذری، شرایط روحی خیلی خوبی نداشتیم.

مربی ذوب آهن درمورد اخراج محمدرضا چراغعلی از زمین مسابقه توضیح داد: او بازیکن بی تجربه ای است که جوانی کرد. امیدوارم این بازی، تجربه بزرگی برای چراغعلی و چراغعلی ها باشد.

خرمگاه درباره ضعف تیم ذوب آهن در خط دفاع گفت: باید تدابیری بیندیشیم که راحت گل نخوریم. این مشکل از طرف مربی است و امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که کلین شیت داشته باشیم. امیدواریم بازیکنان از لحاظ تاکتیکی و روانی به شرایطی برسند که هر بازی کلین شیت کنیم.

خرمگاه با انتقاد از قضاوت مرتضی منصوریان در این مسابقه گفت: داوری مشکل داشت. البته ما اعتراض نمی کنیم، اما امیدوارم ممبینی تدابیری بیندیشد که مسئله ای از بابت داوری نداشته باشیم، چون از این بابت اذیت می شویم. داوران تستی برای بازی ما انتخاب شدند و همه صحنه های 50-50 را به تیم حریف می دادند. این داور، اولین بازی لیگ فزونی خود را سپری می کرد و شرایط بازی روی او تأثیرگذار بود. منصوریان حتی روی صحنه خطای معمولی، سه بار سوت می زد. امیدوارم در هفته های آینده از داوری متضرر نشویم.

دو بازیکن سایپا باید از زمین اخراج می شدند و یک پنالتی مشکوک هم به سود ما گرفته نشد.، مربی تیم ذوب آهن ضمن بیان این جمله اعلام کرد: چراغعلی در نیمه اول به راحتی کارت زرد گرفت، اما بازیکن حریف می توانست به صورت مستقیم از بازی اخراج گردد. داوری روی بازی تأثیرگذار بود و دو بازیکن حریف باید اخراج می شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 447

به "اصفهان، خرمگاه: 2 بازیکن سایپا باید اخراج می شدند، پنالتی ما هم گرفته نشد، با برکناری آذری شرایط روحی خیلی خوبی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، خرمگاه: 2 بازیکن سایپا باید اخراج می شدند، پنالتی ما هم گرفته نشد، با برکناری آذری شرایط روحی خیلی خوبی نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید