تور هلند ارزان: آمستردام سرزمین خوراک ها و کباب های متنوع

به گزارش وبلاگ مجله پریها، خوراک ها و کباب های آمستردام

نمیتوان سفر به آمستردام را برای خوراک ها و کباب ها در این شهر دانست، اما قطعاً هر کس به آمستردام و هلند سفر کند باید طعم خوراک ها و کباب ها این کشور را بچشد و از آن لذت ببرد تا خاطره زیبا و شیرین در ذهنش باقی بماند.هرکس در زندگی خود علاقه مندی هایی دارد که دوست دارد به آنها بپردازد خوراک ها و کباب ها در هر کدام از کشورها ویژگی ها و طعم های خوشمزه و بی نظیری دارند. یکی از کشورهایی که میتوان از آن به عنوان منبع غذاهای خوشمزه و بی نظیر نام برد کشور هلند می باشد. زمانی که شما به بازدید از آمستردام میپردازید می توانید خوراک ها و کباب ها بسیار خوشمزه این کشور را میل نموده و از خوردن خوراکی ها و مواد غذایی بسیار خوشمزه این کشور لذت ببرید.

تور هلند ارزان: آمستردام سرزمین خوراک ها و کباب های متنوع

با تور هلند ارزان از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام هلند گشت و گذار کنید.

معرفی شهر و خوراکی های آمستردام

آمستردام یکی از شهر های هلند می باشد همانطور که میدانید هلند به کشور گل ها معروف است. در این کشور شما می توانید انواع و اقسام شیرینی ها خوراک ها و کباب ها، غذاهای گوشتی و بسیار خوشمزه دنیا را میل نموده و از آنها لذت ببرید.

برای اینکه بتوانید تمامی غذاهای خوشمزه را نوش جان کنید و از خوردن آن ها لذت ببرید بهتر است که این غذاها را بشناسید و بدانید که هر کدام را از کجا تهیه می کنید به همین علت ما فهرستی برای شما تهیه نموده ایم که در آن غذاها و خوراکی آمستردام را آورده ایم.با اینکه آمستردام خوراک ها و کباب ها بسیار خوشمزه ای دارد اما سعی می کنیم خوراک هایی را برای شما فهرست کنیم که مصرف بیشتری در این شهر دارند و تعداد بسیار بیشتری آنها را می شناسند و می توان آن ها را جزی از معروفترین غذاها و خوراکی ها و کباب ها این شهر و کشور دانست.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور لحظه آخری دبی هم میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشند. این تور پر هوادار ، از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه است و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور مجذوب نماینده سفر کنید.

بتر پالبال (bitterballen) از خوراکی های آمستردام

این غذا جز خوراک کباب خواست آمستردام می باشد که در بیشتر هلند می توانید آن را پیدا کنید از گوشت گاو و خردل پخته می شود.

البته بیشتر سعی می شود که در پخت آن از گوشت گوساله استفاده شود این غذا در بین خوراک ها و کباب ها به صورت گرم سرو می شود و شما در هنگام مصرف آن باید مراقب باشید که دهانتان نسوزد بهتر است بگذارید که بخار روی آن کمی رفع شود سپس به میل اقدام کنید.

استروپوافل (stroopwafel) از خوراکی های آمستردام

این شیرینی خوشمزه را می توان در زمره خوراک ها و کباب ها آمستردام آورد ولی بیشتر در دسته شیرینی ها قرار می گیرد.

یک شیرینی بسیار خوشمزه و عالی که در هلند هواداران بسیار زیادی دارد شما طعم های تازه آن را می توانید در محله آلبرت هینن پیدا نموده و میل نمایید.

شاه ماهی از خوراکی های آمستردام

هرینگ یک غذای دریایی معمولی از فهرست خوراک ها و کباب ها در آمستردام و تمام هلند می باشد در این غذا شاه ماهی شما در منو را به صورت خام در میان قطعات پیاز خرد شده و ترشی میل مینمایند. بهتر است ماهی را از دم گرفته تا استخوان ماهی شما را آزار ندهد.

اگر شما در ماه ژوئیه به آمستردام و هلند برای چشیدن طعم خوراک ها و کباب ها آن سفر کنید، شاه ماهی چرب تری را امتحان خواهید کرد.

شاه ماهی غذای سالم و بسیار مغذی در هلند می باشد.

شکلات دریایی نمکی(Choclonelycarameltony) از خوراکی های آمستردام

شکلات دریایی که طعم های بی نظیر از خوراک ها کباب ها در آمستردام می باشد شامل شکلات خوشمزه و عالی میباشد که شما میتوانید در طعم های متفاوت و خوشمزه آن را امتحان نموده و پیدا کنید.

[cn-suggest-posts sts=سفری به عطر و رنگ باغ های گل آمستردام stl=https://deltaban.com/amsterdam-flower-gardens/ sbs=بلیط هواپیما هلند sbl=https://deltaban.com/flights/netherlands-airline-ticket/]

Lekkerbekje kibbeling از خوراکی های آمستردام

یک غذای هلندی بسیار عالی از ماهی خوشمزه که در روغن بسیار زیاد شده است در فهرست خوراک ها و کباب ها آمستردام نیز باید قرار بگیرد و شما قطعا از آن باید میل کنید. این ماهی سفید سرخ شده را در سس فراوانی می غلتانند و طعم بسیار بی نظیری دارد.

Rookworst از خوراکی های آمستردام

از جمله خوراک ها و کباب ها بسیار عالی که در آمستردام می توانید پیدا کنید و طعم بسیار بی نظیر و خوشمزه دارد سوسیس دودی هلندی است که طعمی بی نظیر و غیر قابل مقایسه با هات داگ دارد. برای حس طعم و مزه عالی تر از آن می توانید این سوسیس دودی هلندی را با خردل نیز میل کنید.

Stamppot

در آمستردام برخی از غذا برای فصل زمستان بسیار مناسب تر می باشد از جمله خوراک ها و کباب ها که می توان برای فصل زمستان به شما پیشنهاد داد استمپوت است. این غذا از سیب زمینی پخته شده و چندین نوع سبزیجات مثل هویج، کلم و قارچ پخته می شود.

عموما در آمستردام در زمستان ها در بیشتر منوی رستوران ها می توانید این غذا را پیدا کنید اما برخی از رستوران های زنجیره ای زمستان تنها این غذا را سرو می کنم و انواع مختلف آن به شما پیشنهاد میدهند. اینگونه رستوران های زنجیره ای در زمستان تبدیل به رستوران می گردند و در تابستان به بستنی فروشی تبدیل می شود.

کاس

حیف است که در معرفی خوراک ها و کباب ها هلند آمستردام به معرفی پنیری که قدمت 800 ساله دارد نپردازیم. آمستردام یکی از بزرگترین فراوری نمایندگان پنیر در سطح دنیا و بعلاوه صادرنمایندگان آن می باشد از حدود 800 سال قبل از میلاد نیز به ساخت پنیر اقدام کردند که شما در فهرست خوراک ها و کباب ها آنچه از پنیر مشاهده خواهید کرد مصرف آن در صبحانه، ناهار، شام، میان وعده و انواع و اقسام مختلف با نوشیدنی ها و طعم های بی نظیر همراه با سس های متفاوت می باشد. قطعاً در زمان مسافرت به آمستردام و تماشا جاهای تماشای آمستردام حتما از پنیر قدیمی آمستردام نیز بچشید و طعم آن را بخاطر خود بسپارید.

قطره

اسطو خدوس یا قطره این شیرینی خوشمزه را شما می توانید در نوع شور و شیرین پیدا کنید و در آمستردام از داروخانه، مغازه، سوپر مارکت، رستوران هر کجا نام قطره یا اسطوخودوس را ببرید طعم آن برای شما ماندگار خواهد بود. حتماً در فهرست قیمت خوراک و غذای آمستردام این شیرینی خوشمزه را نیز قرار دهید و آن را مزه کنید.

پوفرتجز

افرادی که عاشق پنکیک میباشند ممکن است سوال نمایند که پنکیک در خوراک ها و کباب ها آمستردام وجود ندارد. به این افراد باید گفت که یکی از خوراکی های بی نظیر و خوشمزه آمستردام پوفرتجز می باشد که شبیه پنکیک های کوچک و نرم هستند که از آرد گندم مخمّر و گندم تهیه می شوند و با قاشقی کره و پودرشکر سرو می شوند در زمستان به صورت ایستاده و بر روی صفحه کوچک تهیه می شوند که بیشتر به جز پودر شکر از موادی مانند کرم پودر، شربت و توت نیز استفاده می شود.

[cn-suggest-posts sts= میدان و خانه موزه رامبراند stl=https://deltaban.com/attraction/square-rembrand-museum/ sbs=رزرو هتل مقرون به صرفه sbl=https://deltaban.com/hotel-reservation/]

کراکت

یکی از خوراک ها و کباب ها بسیار عالی در آمستردام که قطعا پیشنهاد می کنیم آن را امتحان کنید کراکت میباشد این غذا از قطعات گوشت گاو و کرو کت می باشد.

یک رول گوشت گاو بسیار عالی سرخ شده که طعمی بسیار بی نظیر و خوشمزه در فکر شما و خاطره شما باقی خواهد گذاشت. شما می توانید در طعم های متفاوت مانند: ساتای مرغ، میگو، گو لاش و حتی نوع گیاهی آن را نیز امتحان کنید. عموماً ان را با نان سفید و نان نعنا در کنار همبرگر خردل سرو می نمایند. شما می توانید از هر رستوران یا مغازه، فروشگاه و حتی ماشین های معمولی که در هلند برای فروش مواد غذایی به مردم وجود دارند آن را تهیه کنید اما در بین کراکت سرو شده گرم بوده و طعمی بسیار خوشمزه خواهد داشت.

سفر به این مکان میتواند بسیار مجذوب نماینده و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

منبع: دلتابان
انتشار: 11 آذر 1400 بروزرسانی: 11 آذر 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1882

به "تور هلند ارزان: آمستردام سرزمین خوراک ها و کباب های متنوع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هلند ارزان: آمستردام سرزمین خوراک ها و کباب های متنوع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید